Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.07.13, 21:45   #45
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131084
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Korkulan Oldu, Gezi Parkı'na AVM Yapılabilir.

Normalinde hic yazmiyacaktim bu konuya, cünkü yasakli oldugunu görmüs,
Zaten cevap vermeyi istemeyen bir kisilige sahip olmakla, vurdum kirdim Mentalitenizle burada parliyorsunuz, bir baska fikire yer bile birakmiyorsunuz.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Westsilwer Mesajı göster
sizin forum anlayisiniz bu ise kalın hepiniz basbasa
Burada Forumlarin ney oldugunun bilincine sahip oldugunuzdan süphe ettigimi söyliyebilirim.

Alıntı:
Bak yazmıstım bidaha yazıorum ama lafimi ikiletirsen papaz olmayalım kardes........,

Orda dedimki resmi gazete..

Senin okuma tarzinla

siyayey derler ( CIA ) yazilisi

lutfen bana yazmadan once yazılanlari iyi oku..arastir sana ben sallamıorum referans veriorum ...referanslar yalan cıkarsa gel bana istedigini soyle..........

ama referans verdigim halde okumadan anında yazdıgıma cevap veriorsan ADMİN bile olsa buna tahammul edemez

Moderator adayi olmama ragmen sinirlari zorluyorsun
Referans olarak, Forum kurallarinca her Gazetenin kullanilmadigini görememissiniz anlasilan.

Burada Resmi Gazeteyle, yandas Gazete arasindaki Farkada, dikkatinizi cekmeye calisirim.

Kendinize Gelin Güve olupta, Moderatör adayi olabileceginizi belirtmissiniz.

Moderatör düsüncelerinizle, ilk önce Forum kurallarina bir baksaydiniz bari.

Alıntı:
simdi konu o deil...gezi parkı eylemleri hakkında konusan arkadaslar ......Senden onceki soruma bakalim cevap verebileceklermi...Google dede yazip cevabi bulurlar ama benden tavsiye yazip aramasinlar.....+ 18 derecede bi ismi olan yeri millet neden savunur ben anlamam...Sahitte oldum denk geldimde....

Hani demek istedigim o ki madem o kadar iyi vbiliolar gezi parkini anlatsinlar birileri bana..

İsi siyasete dokeceklerse sessiz kalırım...Daha onceki mesajlarımı okuyan arkadaslar beni bilir...Beni elestrenlere hic bir zaman cevap vermedim vermemde...Ben fikrimi soyler konudan cikarim...

Birdaha deyim....Gezi Parki neresi millet orasi hakkinda neler bilior......Onu merak ediorum...

Yazdiklarimi elestrenlere cevap yazmam...sadece sorumun cevabini ariorum
Neydi bu Hungh?.

Moderatör adayi olmak icin, Konuyu yönetebilme nitelige sahip olunmasi lazim!.

Böyle Vurdum kar, kactim mentalitesinle burada fazla birsey kazanabileceginizden süpheleniyorum.

Göze batanda en önemlisi, acaba hangi dilden yazdiginiz.
Yahu bende Türkcemi yeni ögrenmis olarak, burada bazen yanlisliklar yapiyorum.

Su satirlarini okumadanmi yolluyorsun?.

Benim yazdigimda, yollamis olsam bile, yeniden üzerinden birkac sefer okumaya calisip, yanlisliklarima dikkat etmek istiyorum.

Buna ragmen Yanlisliklarimi alt düzeye (Benim bakis acimdan) indirmeye basarabildim.

Tabiki burada halen eksiklerim oldugunun kanisinda olup, Sözlügümün kisitli olmasindan bazen yanlis terimler kullaniyorum.

Sizin ne kusurunuz var bu durumda?.
Bunlardan haberdar olursak, daha genis acida bakabilecegimizden süphen olmasin.

Alıntı:
sizin forum anlayisiniz bu ise kalın hepiniz basbasa
Su Forum anlayisini yeniden bir düsünüpte, söyle gözden gecirsen, sanirsam sizde Mutlu olursunuz, Bizde!.

Yasaginiz bittigi icin bunlari yazmakla, Cevabinizi sabirsizlikla bekliyorum.

Gelelim yeniden Konunun özüne.

Burada Istanbulda büyüyen bir büyügümlede, buralarin üzerine konusmustum.

Pek iyi deyip, bunu nerelerden duydugunu sordugumda, Tayyip Televizyonda hep söylüyor demesi, iyice güldürdü.

Buradaki önerimde, birazda Satilmamis medyalardan haberleri dinlemesinin gerektigini söylemistim.
Zira bu Tayyip, Cocuk tecavüzcü Millet Vekilini bile Hapisten koruyup, Yargicin elinden alip, Hoca sifatiyla, Serefini yeniden yerine getirdi.

Ayni Cocuk Tecavüzcü ve Katilleri PKK adaylarini Sakli Serefli sanik olarak kullandigi gibi.

Yaaa konuya neden konsentre olamiyorum simdi anlamis degilim.

Neyse, burada nede olsa 18 Milyonu asmis bir Toplumdan bahsediyoruz.
Böyle büyük Sehirlerin icinde Toplumdan her kesimin olmasi normal.

Sadece burada bunlar böyle deyipte, Süpürgelerle kovalamakta, bunu sonlandiramayacagi bilinmesi lazim.

Böylelikle Gezi Parkinin yeni Düzenlenmesine, iyi niyetle bakmis olsam bile, böyle durumlarin önüne gelinebilineceginde süpheliyim.

Bunlar Yasam secimleri, hastalik filan degil.

Bunlari böyle yapan Toplumu burada elestirsek, iki taraf icinde daha yararli olabileceginden kuskum yok.

Hem burada, Tayyibin yavas yavasta nedenlerinin bittigininde anlamis olmak lazimki, böyle laflari agzina alip, Milleti Kiskirtmaya kalkiyor.

Halbuki birde su Kiskirtani bir göz önüne alipta, acaba bunun icin kutsal ney oldugunu burada sorgulasak, Gezi Parkin Probleminide aninda cözülebileceginden hic kuskum yok!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.