Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.07.13, 13:23   #12
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131307
Aldığı Teşekkür: 42687
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Bu Çocuk Zamanında İlik Bulunamadığı İçin Öldü Ve ...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ZeZe Mesajı göster
Organ bağışına günah diyen zihniyet, ilik naklini de desteklemez. Ben artık hiç bir şeye şaşırmıyorum. Gün geçtikçe daha da üzücü, insanlık dışı durumlarla karşılaşacağız ya da karşılaşanları duyacağız.
Burada yanlisinin oldugunun dikkatini cekeyim.

Ak-Partili bir Vekil böylelikle amerikada bakim görürken, Yahudistana gitmisti.
Amerikada aldigi bakim tam etki etmedigi neticesinden.

Burada Bütün Dünyada bir yalani yayarken Yahudiler, bu bilgiye yanliz basina sahip olmaya kalkmislardi.

O tarihe kadar, Türkiyede buna karsi bir yasa yoktu.
Halbuki bu durumda bayagi bilincini ilerletmis bir Profesörümüzde vardi.

Burada Yahudistandaki bakima karsilik olarak AK-Partili vekil, tesekkür olarak, Türkiyedeki yasanin degistirilmesinde yardim etti.
Böylelikle O Profesörün Tutuklanmasina, hapislere atilmasina yardimci oldu.

Böylelikle Yahudilere muhtac kalinmasini saglayan AK-Partililer, Türkiyede olan gelismeleri engelleyip Yahudilere Gebe kalinmasini sagladi!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
İnsanlar birbirine dua ederken Allah evlat acısı vermesin derler ;çünkü evlat acısının karşılığı olan bir kelime yoktur.

Belki aranızda lokal anestesi olan vardır epidural deniyor galiba ona.Omruiliğinize şırınga yardımıyla anestezi veriliyor birkaç dakika süren bir işlem canınız yanmıyor.Öyle kemik deliniyor acısı falan olmuyor.İlikte bu şekilde aynı yerden alınıyor diye biliyorum.Yanlışım varsa bilen arkadaşlar düzeltebilir
Burada bunun fazla bilincim omasada, biraz daha fazla Problemli olabileceginin kanisindayim.

Tabiki burada LaLe, daha Detayli bilgiler verebileceginin kanisindayim.

Az daha kardesim, ayni isime sahip oldugu icin onu cagirasim geldi icimden.

Maalesef O sadece IPL-SHR S *** sahibi.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.