Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.07.13, 09:55   #19
Cagliostro
2023 - İlk Yolculuk

Cagliostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 34
Ettiği Teşekkür: 595
Aldığı Teşekkür: 3077
Rep Derecesi : Cagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Şafak Sezer Patladı: "Delirttiniz Beni"

Bir yalakanın anatomisi:

"Ben açıkçası Gezi Parkı'na hiç gitmedim. Yürüyüşlerin ilk günü bir yemekten dolayı oraya katıldım.
*Üstümüzde bir lider var. Sayın Başbakanımız hakikaten değerli bir lider. Ben bir Türk milliyetçisiyim.
*Devlet hizmetçidir. Yapıyor mu hizmetini. Başbakanımızın her şeyden haberi var. Her şeyi biliyor. Her ne olursa olsun bir hastayı da takip ediyor, yurtdışını da sanatçıyı da futbolu da... Abi gibi görülüyor. Başka taraf onu diktatör olarak sert biri olarak algılıyor. Oysa ki duygusal bir insan.
*Mesleğin harici her şeyi bırakmak lazım. Ufak da olsa politika muhabbeti yapıyoruz ama ondan bile rahatsız oluyorum. İş adamları iş adamlığını yapacak, sanatçılar da sanatçılığını yapacak. Şimdi ben Başbakanımızı diş reklamında oynatabilir miyim ya da Melih Başkanımız'ı... Politikacı politika yapıyor. Sanatçının da böyle siyasetin içinde bilmem ne... Yani değerleri vardır. Mesela Emek Sineması... Çıkıp konuşabiliriz. Bununla ilgili her şey konuşulabilir.
*Devlet de bir namustur. Sen neden namusunu yurt dışına anlatıyorsun. Mehmet Ali Alabora dünyanın en korkak adamı ya. Ne yapabilir yani. Cesaret hapı mı içti ne yaptı.

Bunlar Beyaztvdeki bir programa katıldığında kullandığı cümleler birebir not ettim yeni yalakamız çok hızlı çıktı..