Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.07.13, 15:18   #23
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32375
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Hamile Kadının Sokakta Dolaşması Terbiyesizliktir

Bencede çıkmasınlar...

Durunnnn durunnn vurmayın bir dinleyin arkadaşlar.. Atmayın şunları.. Anaaa muz hangi deyus attı lan bunu?

Neden çıkmasın? şimdi nerde hamile kadın görsem beni bir panik basıyor böyle bir tırsıyorum sanki orda her an doğuracakmış gibi karnı burnunda..

Bir keresinde hiç unutmam otobüsün birine binmiştim kulağımda kulaklık öle gidiyorum.. Bir tane hamile bayan binmiş farkında değilim geldi yanımda tabi bekliyor farkında değilim yüzümü ondan tarafa dönmemle kafama gazete kağıdı ile vurdu iki kez.. yüzüne baktığımda "kalkacaksın ordan bak karnıma" edası ile pis pis gülüyordu birde.(kalktım tabi yerimden)

Herkes rahattı bir ben diken üstündeydim o yolculukta.. kadın sancısı tutmasın felan diyordum içimden bir yandanda kocasına küfür ediyordum neden otobüslere bindiriyor diye..

Tüylerim diken diken oluyor öcü gibi geliyorlar bana yani..

Şaka bir yana..

O terbiyesizliktir diyenede "yok artık lebron james" demek istiyorum.. belkide yolda hamile kadın gördüğünde onun seks yapmış olabileceği aklına gelip için için kuduruyordur bu adam? Demekki hamile ve demekki seks yapıyor günah işliyor diye.. başka mantık kuramadım.

Ne desem boş..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.