Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.07.13, 22:29   #1
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2011
Yaş: 33
Konular: 1472
Mesajlar: 7,528
Ettiği Teşekkür: 29734
Aldığı Teşekkür: 33072
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Exclamation Askeri Ünformalı Anneler:)Askeri üniformalı anneleri emzirirken görüntüleyen fotoğraf, Fairchild Hava Kuvvetleri Üssü'ndeki Mom2Mom adlı destek grubunca tıklayın Facebook'da yayımlanmıştı.

Washington Ulusal Muhafız Birliği, üniformali şekilde bebeklerini emziren iki asker annenin fotoğraf çektirip yayımlamasını eleştirdi.

Askeri üniformalı anneleri emzirirken görüntüleyen fotoğraf, Fairchild Hava Kuvvetleri Üssü'ndeki Mom2Mom adlı destek grubunca tıklayın Facebook'da yayımlanmıştı.

Grubun lideri Trysta Chavez, fotoğrafların Ağustos ayındaki "Dünya Emzirme Haftası'na destek toplamak amacıyla yayımlandığını bildirdi.

Askeri yetkililerse, askeri nitelik taşımayan bir davanın desteklenmesinde askeri üniforma giyilmesinin kurallara aykırı olduğunu kaydetti.

Ulusal Muhafız Birliği sözcüsü Albay Keith Kosik, BBC'ye yaptığı açıklamada, üniformalı halde bebek emzirmeyi engelleyen bir kural bulunmadığını, ancak bu olayda, olumlu bir nitelik taşısa bile, üniformanın, ordu dışındaki bir dava adına kullanıldığını düşündüklerini kaydetti.

Bununla birlikte Albay Kosik, "fotoğrafları yayımlanan kadın askerlerin disiplin cezasına çarptırılacaklarının sanılmadığını" söyledi.

Mom2Mom grubu, Facebook'daki sayfalarında yayılmadıkları duyuruda, yaptıklarını savunarak, "orduyu yüzde 110 desteklediklerini ve askeri üniformalı fotoğrafların hiçbir şekilde suistimal amacı taşımadığını" bildirdi.

Grubun lideri Chavez, Fairchild üssündeki bir diğer asker kadın tarafından çekilen fotoğrafların internette yayımlanır yayımlanmaz hızla yayıldığını belirterek, "Bu olayın bu kadar sorun yapılması üzücü. Konu hala bir tabu olmaya devam ediyor." dedi.
__________________Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.