Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.07.13, 03:08   #56
Duayen
Huysuz ve Tatlı Kadın

Duayen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 198
Ettiği Teşekkür: 53769
Aldığı Teşekkür: 26079
Rep Derecesi : Duayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisi
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Hamile Kadının Sokakta Dolaşması Terbiyesizliktir

Bu gün bu konuyla ilgili gelişen konuşmada bir bayanın yazdıklarını paylaşıyorum sizinle. Hitap şekline dikkat edin lütfen! Efendim diye hitap ediyor.Yazdıkları ise akıllara zarar. Ve malesefki buda bir kadın

Tuğrul efendime sadece efendim olduğu için değil derin ilim sahibi olmasından dolayı saygım sevgim sonsuzdur...sadece bir küçük kısım alınarak olayın bu duruma getirilmesine de karşıyım...kendisinin kadınlara saygı, çocuklara sevgi konusundaki hassasiyetine şahit biri olarak diyeceğim şudur ki; neden hiddetleniyor diyorsunuz hiddetlenir çünkü herşeyin bir denge ve uyum içersinde gelişmesini arzu eden biridir...herşeye direniyoruz son günlerde yarın hamilelerde taksimde toplanıyormuş...toplansınlar...toplana toplana direne direne ıkınmasını da herkesden öğrendik maşallah...herşeye direne direne maneviyatımızı kaybediyoruz farkında bile değiliz...
Duayen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Duayen'in Mesajına Teşekkür Etti.