Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.07.13, 18:12   #3
Hasat
Süper Üye

Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 153
Ettiği Teşekkür: 8748
Aldığı Teşekkür: 12916
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Tecavüz ve Zina

Birkaç sene önce işyeriımize eski hükümlü biri geldi.Hükümlü kadrosundan işe almışlar.Her nedense adamı müdürün odacısı yaptılar.Bizde iki çeşit personel vardır.İdari olanlar binada tekniklerse gün boyu dışardadır.Tabi odacı olaunca bu adam sürekli aramızda.Gel zaman git zaman adamın bakışı hareketleri rahatsız etmeye başladı.
Personele gidip bu adamın neden ceza aldığını öğrenmek istedim.Tuhaf tuhaf yüzüme baktılar aa biz hiç merak edip bakmadık dediler Müdürdemi bakmadı dedim hayır dediler.
Açtık adamın dosyasını 2 yaşında kız çocuğunu elle bozmaktan tutuklanıp hüküm giymiş.Birkaç ay hapiste yatmış Ve bu suçun sayesinde bide işe girmiş.Sinir tepeme çıktı.Bu pislik aylarca bizimle aynı yerde çalıştı.Dosyayı aldığım gibi müdürün odasına daldım.Oda zahmet edip bakmamışya dosyaya.Önce bana bi güzel hükümlü çalıştırmak zorunda olduklarını anlattı taki dosyayı açana kadar.
Yüzü kıpkırmızı ben bunu görmedim dedi.Bakmazsan nasıl görebilirsinki.Alelacele en uzak ilçenin ekibine yollandı.Sözde bizi korudu .Gönderildiği yerdeki çocukları kim koruyacaksa.2 sene orda durdu sonrada zorla emekli edildi.
Giderken sen karıştırmasan kimsenin haberi yoktu dedi bana.
Yaptığın suçtan utanmıyorsunda duyulmasındamı utanıyorsun demiştim kendisine.
Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.