Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.07.13, 01:10   #20
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131045
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Merhaba (Bilgehan)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Bilgehan Mesajı göster
İsmim yeterli olur diye düşünmüştüm ben İnternet ortamında kendimi ne kadar tanıtmalıyım ki?

Cok güzel bir konuya degindiniz.

Tabiki vericeginiz bilgiler, kendinizden esirgeyebiliceginiz bilgiler olabilir.

Forumu biraz daha gezdikten sonra, garanti verebilirimki, sadece yazilimlarindan degil, kendiliginden hangi bölgeden geldigini, yasi, ve tahsili üzerine yazilarla karsilasabileceksiniz.

Türkce Forumlara gecmeden, yabanci Forumlarda, cogunlukla bilgi paylastigim sayfalarda bulunmustu.

Sadece burada olan sicakligi simdiye kadar baska yerde fark etmemistim.

Coktan beri bir Linux forumuna girmeyi düslesemde, bunlarda yakinimda diyebilecek kadar bir mesafede, devamli toplantilarini yapmis olsada, halen onlara katilmayi basaramamisimdir.

Müsade verirsen, kendi basimdan gecen bir misali vereyim.

Bir ara, kendim Trakyali Dagli olarak, suralarda bir Marasliyla tanismistim.

O anda, Yakinimizda bulunan bir Manavin sahibi.
Rizeden gelen arkadasa karsi, ay baksana suna, hemserimiz, bu dükkani yünetiyormus dedigimde, su Rizeli saskin saskin bakmaya basladi.

Maraslinin yaninda su Rizeliyi kenara cekip, etrafi gösterip, su Hessende yasayan herhangi birini gösteripte, buralarda 39 yil yasamis olsam bile, yeniden Hemseri olarak göremedigimi, ama Türkiyenin öbür ucundan bile gelmis olsa, bu sahisi buralarda Hemseri olarak görebildigimi aciklamistim.

Tabiki burada verebileceginiz bilgiler, sadece sizin kendiliginizden vermenize bagli, katiyyen zorunlu olmadiginida bilmeniz lazim.

Sadece Paylasimlarimizinda, daha sicak konusmamizi saglamakta.

Bilemiyorum, yetersiz kalan Türkcemle anlatabildimmi.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.