Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.07.13, 05:46   #26
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131136
Aldığı Teşekkür: 42554
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Mehmet Ali Alabora’ya Rekor Ceza!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Bende sana sadece üzülüyorum,
Bu memlekette eskidende gericiler vardı, etliye sütlüye karışmadıkları için sorun yoktu,
Ne zaman idareyi ele aldılar, gerçek manada ülkeyi yönetmeye kalktılar işte o zaman kaka oldular,
ekonomi batsın ülke bölünsün yeterki bu gericiler iktidardan uzaklaşsın, bunu istiyorsun değilmi,
dedim ya sadece üzülüyorum sana, medeni insan gibi tartışmazsında sen, ancak hakaret edersin, Atatürkçü geçinirsin ama gazinin getirdiği demokratik ortama tahamül edemezsin

Hee, simdi bunu nasil anlamam lazim?.

Yani agzi süt kokan insanlari (Cocuklari) Makam arabalarinin iclerinde Tecavüz ettikten sonra, Hoca sifatini kullanan Tayyip, bunu Mahkemelerden korumasinin dogru oldugunami variyoruz?.

Kusura bakma ama, Katolik Kilisenin Baskani bile Bavyera eyaletinde Cocuk tecavüzcülügün akisina kapilmistida, burada onlara karsi artik Cocuk tecavüzcü kulübü demeye basladik, ve bunlara karsi geldik.

Bu Serefleri aninda yerlerine getiren Hocaninda önünde durabilecegimi hic zannetmiyorum.

PKK Cocuk Tecavüzcülerinin Sereflerini aninda yerine getirip, bunlari Serefli insanlar olarak Mahkemelere sunarken, Kendi Millet vekillerininde buna özendikleri icin Millet Vekili Arabalarinda cocuklari Tecavüz etmelerine göz yumamam.

Bunun Serefini aninda yerine getiren Hocaninda Tanrisinin önünde en yakin zamanda hesap vermesini dilerim.

Dahada üstüne, bunlardan haberleri olmusta, halen bunlari destekleyenleride sorustururum.

Cocuklar kendilerini savunamaz, burada yetiskinler söz haklarini kullanip, bu Cübbeli ve Cocuk tecavüzcülerinden kurtarilmasi lazim.

Her bunlari destekleyenlerinde canlari Cehenneme!.

Bakiyorum, dikkatlice satirlari okuyorsun!.

Daha evvel yazdigim yoruma acaba neden Cevap veremedin, acaba sorusturabilirmiyim?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.