Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.07.13, 06:39   #28
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46007
Aldığı Teşekkür: 39573
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Mehmet Ali Alabora’ya Rekor Ceza!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Bende sana sadece üzülüyorum,
Bu memlekette eskidende gericiler vardı, etliye sütlüye karışmadıkları için sorun yoktu,
Ne zaman idareyi ele aldılar, gerçek manada ülkeyi yönetmeye kalktılar işte o zaman kaka oldular,
ekonomi batsın ülke bölünsün yeterki bu gericiler iktidardan uzaklaşsın, bunu istiyorsun değilmi,
dedim ya sadece üzülüyorum sana, medeni insan gibi tartışmazsında sen, ancak hakaret edersin, Atatürkçü geçinirsin ama gazinin getirdiği demokratik ortama tahamül edemezsin
Gericiler her zaman ''kaka'' olmuştur benim gözümde. Zarten kendin bile kendi içinde yer aldığın kesime ''gerici'' diyorsun. Durumun farkındasın yani...

Kalkmış diyorsun ki:
Alıntı:
ekonomi batsın ülke bölünsün yeterki bu gericiler iktidardan uzaklaşsın, bunu istiyorsun değilmi,
,, Sen bankalarımızın, dev fabrikalarımızın o peşinde ''sefa'' için koşutturduğun gericilerin tarafından gavura, kafire yok pahasına satıldığını bilmiyor musun? O senin gericilerin bu vatanın sadecd topraklarını değil, artık derelerini, göllerinı bile sattığını bilmiyor musun? Lafa bak yahu! Memleketin borçlarını 500 milyar dolara çıkarmışlar, satmadık hiç bir şey bırakmamışlar, kendi vatanımızda yabancıların kiracısı durumuna gelmişiz bu adam benim ''gericiler gitsin diye ekonomi batsın'' dediğimi sanıyor... Bu ülkenin ekonomisini senin gericilerin batırdı be... Benzini, motorini, gazı, dünyanın en pahalı ülkesi olduk... Ya ben sana ne yazayım ki sen anlayabilesin? Sen yandaşsın ve yandaşilığın nedeniyle haksız yere sefa sürüyorsun diye memleketin ekonomisi iyi mi sanıyorsun? Sen hala Mustafa Kemal ve onun Cumhuriyeti' nin yarattığı değerler sayesinde sefa sürmektesin ama farkında bile değilsin.

Bir de bana demokrasi dersi vermeye kalkmaz mı??

Sen bir twitter mesajı nedeniyle bir sanatçının başına gelenler için bile utanmadan kalkıp onun sefa sürmek nedeniyle mesaj attığını iddia ediyorsun...

Hiç aklın yok mu senin? Sen ne hakla kalkıp bana demokrasiden bahsediyorsun be? Elbette Gezi eylemleri sadece ağaçla ilgili değildi... Bu memleketin o gericiler ve bölücüler tarafından getirildiği duruma bir tepkiydi...

Resmen saçmalıyorsun, bir de sana hakaret ettiğimi söylüyorsun.

Hem Gazi' den sana ne? Senin peşinden gittiklerin zaten Gazi' nin baş düşmanı ve ona daha 3 hafta önce ''ayyaş'' demediler mi?

Nasıl insanlarsınız siz? Hem M. Ali Alabora linç edilirken alay edersiniz ve linç edilmesine alkış tutar, bir de ''demokrasi'' ve ''Gazi'' ayakları falan çekersiniz...

Ama başınız müslüman katili Amerikan askerlerine dua ederken hala kendinize ''müslüman'' diyerek onun peşinden gidersiniz...

Siz bu memleketi bölüp, parçalamakta olan BOP projesinin yeşil sivil milslerisiniz...

Hakaret mi ettim yine?

O zaman kalk müslümanları katledenlere dua edilmesinin ne din ne de demokrasi ile ilgisi olmadığını itiraf et...

Kalk Amerika müslüman ülkeleri işgal ederken ''Amerika İslam ülkelerine demokrasi getiriyor, biz de desteliyoruz'' diyenlere lanet et...

Kalk müslüman bir milletin neyi var neyi yoksa emperyalist efendilerine yok pahasına satanlara laf çarp...

Kalkmış müslüman katili Amerika' nın BOP eşbaşkanlarına laf etmiyor da, bir sanatçıyı haksız yere aşağılamaktan geri duramıyor...

Çünkü biliyorsunuz ki, bu BOP eşbaşkanı ,ktidardan gidince sizin haksız yere sürdüğünüz sefa da sona erecek... Sizi asıl sıkan ve müslğman katili cani Amerikan askerlerine dua edenlere biat ettiren budur!

Sizin ipinizi Kuran çoktan çekmiş; buna rağmen gidin Amerikan projelerine eşbaşkan olup, bu ülkeyi İslam düşmanı Amerika ile stratejik ortak yapan gafillerin peşinde kısa süreli sefalar için koşturun durun... Siz buna mahkumsunuz zaten... Siz Amerika' nın stratejik ortaklarına, BOP eşbaşkanlarına biata devam edin... Dedim ya size ancak bu yakışır.