Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.07.13, 22:00   #55
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161607
Aldığı Teşekkür: 177642
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Mehmet Ali Alabora’ya Rekor Ceza!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Tamamen tersini düşünüyorum, içeride olanların çoğu, demokratik sisteme tecavüz edenlerle dolu, darbe ve darbe yandaşları eğer bu gün içeride olmasaydı, seçilmiş bu hükümet görevde olabilirmiydi, yakın tarihimizde bunları yaşamadıkmı

Memlekette bir diktatörlük olduğunu sanmıyorum, demokratik ortamda kamu düzenini bozmadan yapılan muhalif hareketlere ses çıkarılmıyor,
kimsenin yaşam tarzınada karışan yok, bu iddiada yanlış
sokağa çıktığımızda bunu apaçık görebiliriz, herkes istediği gibi giyinip yiyip içiyor karışanmı var?

Bazı cümlelerin çok ayıp ve suç..

İçerde dediğin kişilerin çoğuna daha suçları bile söylenilmiş değil. Kaldı ki hala hüküm giymiş değiller. Hüküm de nedir diyebilirsin, evet dersin. Suçları sabitlenip, hakkında hapis cezası verilenlere mahkum denir..

Bahsettiğin kişiler tutuksuz yargılanıyor.. Hala yargı süreci devam etmekte.. Hoş, haklarında hüküm verilse bile, çoğu insan onların suçsuz olduğunu biliyor..

Beynin güzel yıkanmış.. Ama insanlığı kaybetmemek lazım. !

* * *

Atatürk Anıtı'na çelenk konulduğunda kamu düzeni mi bozulduydu da idari para cezası kesildi..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.