Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.07.13, 00:10   #58
Inatci
» İsyankar Zır Deli «

Inatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 126
Ettiği Teşekkür: 8542
Aldığı Teşekkür: 13093
Rep Derecesi : Inatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Mehmet Ali Alabora’ya Rekor Ceza!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Tamamen tersini düşünüyorum, içeride olanların çoğu, demokratik sisteme tecavüz edenlerle dolu, darbe ve darbe yandaşları eğer bu gün içeride olmasaydı, seçilmiş bu hükümet görevde olabilirmiydi, yakın tarihimizde bunları yaşamadıkmı

Memlekette bir diktatörlük olduğunu sanmıyorum, demokratik ortamda kamu düzenini bozmadan yapılan muhalif hareketlere ses çıkarılmıyor,
kimsenin yaşam tarzınada karışan yok, bu iddiada yanlış
sokağa çıktığımızda bunu apaçık görebiliriz, herkes istediği gibi giyinip yiyip içiyor karışanmı var?
İçeride yatanların bir tanesinin bile suçu ispatlanmış değil ve savunma hakları da ellerinden alınmış vaziyette. Ortaya çıkan tüm deliller sahte ve düzmece olduğu bir bir ispatlandığı halde hala içerideler ve sen kimin neyin türküsünü çağırıyorsun bilmiyorum ama başındakiler aslında seçilmiş falan değil. Onlar iktidara geldikleri günden beri oylar bilgisayar ortamında sayılıyor ve bu programı yapan kişi bile programda nasıl oynamalar yapılacağını anlatıp duruyor.

Her yer hile kokuyor her yer düzensizlik kokuyor her yer kömür kokuyor siz gözünüzü kapamaya devam edin ve asılsız suçlamalarda bulunmaya da. Hak etmeyene verilecek cezalara oh demeyi de ama unutmayın adalet sadece öbür dünyada yetişmez burada da vurdumu insanı fena vurur. Çoluğundan vurur, çocuğundan vurur ama vurur.