Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.07.13, 02:41   #580
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131122
Aldığı Teşekkür: 42553
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Esen Kalınız | 2013

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Inatci Mesajı göster
Ben forumu hiç kapamadığım için olmasın o dediğin Pc yi kaparken forumdan çıkış atma alışkanlığım yok benim

° ☾ °☆  ★ ° ☾ ☆¸İYİ GECELER★ ° ☾ ☆ ¸. ¸  ★  :.  . • ☾ °☆ ★ ° ☾ ☆ ¸. ¸  ★  :.  . • ☾ °☆ FORUM GERÇEK
☾ °  ¸☾ °☆ ☾ °  ¸. * ● .☾ °☆  ¸. ● . ★ ° ☾ ☆ ¸. ¸  ★  :.  . • ☾ °☆  ★
AYDINLIK PIRIL PIRIL     °★ ° ☾ ☆ ¸. ¸  ★  :.  . • ☾ °☆ ★ ° ☾ ☆ ¸. ¸  ★  :.  . • ☾ °☆
☾ °  ¸. ¸★ ° ☾ ☆ ★  • ☾ °☆ BİR SABAHA UYANMANIZ DİLEĞİMLE   ★° ☾ °☆ ° ★°  ° ☾ °  ¸. ● ¸ .  ★ ° :.  . • °   .  * :. . ¸ . ● ¸    ★  ★☾ °★ .   ★ ° ☾ ☆ ¸. ¸   . • SEVGİLERİMLE ALLAH A EMANET OLUN...     * .  ☾
☾ °☆  ¸. ● .  ★  ★ ° ☾ ☆ ¸. ¸  ★  :.  . • ☾ °☆  ¸. ● .  ★  ★ ° ☾ ☆ ¸. ¸  ★  :.  . • ☾ °☆  ¸. ● .★ ° ☾ ☆ ¸. ¸  ★  :.  . • ☾ °☆ ★ ° ☾ ☆ ¸. ¸  ★  :.  . • ☾ °☆ ★ ° ☾ ☆ ¸. ¸  ★  :.  . • ☾°☆

Yok yok.

Nöbet tuttugumdan, elveda dedikten sonra, baska konularada cevap verdigini görebiliyorum.

Sayet diz üstü disarda lazim olmazsa, veya güncellemelere, kapatmazsam, zaten genelde hep acik kaliyor.

Bazende su USB. Stick Internet, büyük bilgisayar icinde lazim oldugu icin, ara sira cikis yapip, büyük bilgisayarlada giriyorum.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.  
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti