Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.07.13, 08:13   #3
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131084
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 6 Kiloluk Bebek Daha Hastanede Kalması Lazım

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster

Şimdi bu durum Türkiye'de olmuş olsaydı, senin de bu durumu burada bu kadar kısa kesmeyip, uzun uzadıya eleştiriyor olman gerekiyordu. Artık başlardın çocuk tecavüzcülerinden taaa beş yıldızlı otellerde iftar açanlara kadar. Neyseki çocuk tecavüzcülerini ve iftarcıları bu durumun Almanya'da olması kurtamış oldu.

Demek ki her ülkede bir şeyler gözden kaçabiliyormuş.

Sahi İnsanlıkarayan, bebek Türk uyruklu mu?

Yok, yeni Alman Uyruklu oldugu hatirimda.

Madem konuya basladin, senin Meslegin üzerinede birseyler diyeyim.

Almanyada ilerde olabilecek Saglik sorunlari yüzünden, burada simdilik yeniden fazla zorun yasanmasada, ilerde sorunlar yasanicak.

Buna karsi olarak, burada Programlar baslatilmis olsada, burada Köylerde Ev Doktorlugu yapmak isteyenlere kolaylik gelsede, bu durumu cabuk olarak kapatabileceklerinden süpheliyim.

Buna karsilik olarak, coktan Almanya, Avrupa Komsularina gözlerini dikmis, Gencleri böylelikle buralara cekmeye calisiyor.

Hem öbür tarafta, Cocuk tecavüzcülerine karsi her nerede olursa hassas davraniyorum.

Hiristiyan Katolik papazlarinin böyle islere karistiginda, eski Papanin Bavyera Eyaletinde böyle bir durumla burun buruna gelmis, Bavyera Eyaletinin Polisine agizlarini kapatmaya calismalarina kadar paylasmistim.

Ve hala Paylasiyorum.

Simdilik Papa degismis olsada, Brasilyadan gelen Papada burada yazilmamis kitap degil.

Burada Kiliselerde olan Skandallara karsi, Cocuk Tecavüzcülerini men edecegine, burada Moral düzenlemesinin yeniden düsünmesini ortaya atmisti.

Burada benim anladigimca, Cocuk tecavüzcülügünü destekleyebilecek bir düsünce ortaya cikabildigi icin, bunlarida Publik yapip, paylasmaya baslamistim.

Sadece Papaz diye, bunlarin göz yaslarina hic bakmam.

Heee, sözlerimden belki yanlis anlasilmalar cikabilir, ben Hiristiyan degilim.

Ayni zamanda ama, yeniden cocuk tecavüzcülügü destekleyen AKP yandasida degilim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.