Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.07.13, 23:40   #123
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: HoşbulduMMM Banemin...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
25.07.2011...

İçinde bulunduğumuz günle ertesi günü saymazsak 2. yılım doldu...

Konuyu Lale hortlatarak "Banemin haftası" etkinliklerini başlatmış...

"Banemin Haftası Etkinlikleri" ne mi?

Yahu herhalde bir güzellik yaparsınız ve 1 hafta boyunca eğlenceler, paneller, sergiler, fener (Beşiktaş'ta olabilir) alayları, şarkı ve şiir yarışmaları, konferanslar, balolar, plaj partileri, değişik spor yarışmaları (şikesiz lütfen), havai fişek ve lazer gösterileri vb. şeyler düzenlersiniz diye tahmin ediyorum.

Az ama idare ederim ben yine de güzel hatırınız için. Fazla da zahmete girmeyin yani.

Tamam biliyorum çok değerliyim, iyi herifim, acaip aşırı çok bir fazla seviyorsunuz ama abartmanında gereği yok.

Sonuçta hepsini biliyorum ben.

İlk mesajıma baktımda buradaki verilmeyen şiltten falan bahsetmişim. O mesajın ne kadar etkisi oldu bilmem ama artık şildim var. BURADA

Şilt işi hallolduğuna göre sizden bu yıl kendinizi aşmanızı ve yeni şeyler beklemekteyim. Artık ev olur, araba olur, arazi olur ne bileyim işte "ağanın eli tutulmaz" deyiminden yola çıkarak elinizi serbest bırakıyorum.

Hadi görelim bakalım.

2 yıl...

Çok güzeldi. Bu süre içerisinde sizlerle çok güzel vakit geçirdim, sizden çok şey öğrendim ve burada olmaktan hep mutluluk duydum.

Teşekkürler...

Üstteki mesajı 2. yılımda yazmışım. üzerinden 2 yıl daha geçmiş ve 4. yıl bitmiş demek.

Eeeee! hani kutlamalar?

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.