Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.07.13, 00:33   #134
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: HoşbulduMMM Banemin...

Ekin teşekkür ederim hem hoş geldinine hem de araya sıkıştırdığın aşırı abartılı iltifatına.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
Daha önce hiçbir forumda kendimden önce gelene hoşgeldin demediydim ilginç bir deneyim oldu

Baktım banemin FG ile nikah tazeliyor katılmamak olmazdı.

Bu arada bu kadar acemilikten ustalığa terfi etmişsin bi elimizden tutarsın artık.Konu nasıl açılır ? resim nasıl yüklenir ? hangi konu hangi başlığa açılır?yanlış açılırsa nolur? Realin şiddetinden kaçmak için hangi yöneticiye sığınılır? en eli maşalı yönetici kimdir? terfi için ne yapmak gerekir? vs vs vs...
İlk deneyimin hayırlara vesile olsun Hasat.

Şimdi uzat elini tutacağım. Sen ekleyeceğin resmi bul, bulamazsan uğraşma tarif et, yöneticiler eklerler sorun yok. herhangi bir başlıkta aç konunu gönül rahatlığıyla bizlerin işi ne taşırız. Yanlış açana bişey olmadı bugüne kadar. 1-2 uyarı, iki kulak çekme, sürdürürse hatayı tek ayak üzerinde yarım saat bekleme, daha da olmadı Real' e havale ediyoruz.

Elinde maşa olan yöneticiye daha hiç rastlamadım bu forumda. Bizim geleneksel aletimiz Sopadır. Bu konuda bir sorun varsa alayım.

Terfi için yapman gereken, terfi için uğraşmamaktır. Ben ortalığa yazıp çizerken rengim değişmiş en son farkeden olmuştum. İşi oluruna bak.

Bu cevaplardan sonra hala sığınacak mülayim bir yönetici arıyorsan daha da bişey demem sana.

Serseri alıştırdın serseriliğine sorun yok. Hoş buldum...

Mustafa abi, öyle bir ortam yaratılmış ki burada kurucusundan üyesine kadar, belli bir süre girmeyen veya giremeyen üyeler hemen göze batıyor, merak ediliyor, yoklukları hissediliyor. Biz de elimizden geldiğince ulaşmaya çalışıp iyi haberlerini almaya çalışıyoruz. Ne mutlu bize ki 2 gün görmeyince yokluğunu hissettiğimiz insanlar tanıdık burada.

Teşekkür ederim güzel dileklerin için...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.