Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.07.13, 15:02   #7
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Recep Tayyip Erdoğan ve Davranışları

Zeze yazdıklarının her satırına katılıyorum.

Uzun yıllardır çok sistemli ve sabırla çalıştılar ve karşılığını alıyorlar. Karşılarında bizim gibi bir tembeller ordusu buldular ve toplumun cahil kesimini çok güzel işleyerek gerekli tabanı kurdular.

Liderlik vasfına gelince. Tabi ki öngörüleriyle, muktedirliğiyle, kapasitesiyle değerlendirmiyorum bu liderliğini. İlk mesajımda da belirttiğim gibi kendilerine gerekli olan kesimin ve oy tabanının nabzını iyi tutabilen, onların istediği dilden konuşan biri ve temsil ettiği zihniyetin öne çıkarılabilecek en iyi kişisiydi kendisi.

Aldıkları %50 'ye yakın oy'da Tayyip'in bu vasfının etkisi, sanırım tartışma götüremeyecek bir olgudur.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.