Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.08.13, 00:15   #11
Inatci
» İsyankar Zır Deli «

Inatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 126
Ettiği Teşekkür: 8542
Aldığı Teşekkür: 13093
Rep Derecesi : Inatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Recep Tayyip Erdoğan ve Davranışları

Arkasında Amerika olmasaydı onun ne hitabet gücü işe yarardı nede gündem değiştirip ortalığı karıştırması.
Etkisiz muhalefet olayı bile planlı bir organizasyon bana göre.Kısacası iplerin nerede olduğunu biliyoruz kuklalarını istedikleri gibi oynatıp söyletiyorlar sadece bu sefer işi sıkı tuttular diğerlerinde ipler tam anlamı ile ellerine geçmemişti kuklaları beyinlerini kullanmaya başlamıştı bunda ise iyice yetiştirip saldılar.Aksi takdirde ilk günden beri şaibeli ve sürekli mahkemelik olan hatta seçimlere bile girme hakkı olmayıp ilk Gül ile başlatılan AKePe döneminin başka hiç bir izah tarzı yoktur.
Evet başta Gülen'de destekledi ama baktı ki koltuk tatlı birisi ona yol vermiyor ben oturdum kalkmam diyor oda çekti elini Cemaatin bir kısmının bile ses çıkarması bundandır.
Tek kurtuluş birbirlerine düşmeleri yoksa bizde fazla şans yok. Hitlerin karşısında kafası çalışanlar vardı burada ise kör cehalet hüküm sürmekte.