Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.08.13, 00:50   #12
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39616
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Recep Tayyip Erdoğan ve Davranışları

Ben Tayyip' in ''akıllı'' ve ''karizmatik'' olduğunu hiç ama hiç düşünmedim, hatta aklımın ucundan bile geçmedi.

Koyuna elbette çobanı akıllıdır; çoban içinde ona koyununu, keçisini teslim eden varlıklı köylü karizmatiktir.

Bir zamanlar ''yarın seçim olsa oyunuzu hangi partiye verirsiniz'' anketlerinde, ankete oy verenlerin eğitim durumları da yazılırdı ve defalarca en eğitimsizlerin oylarını BDP ve AKP' ye verdiklerini gördük. Tabanlarının cehaleti ortaya çıkınca artık anket şirketleri ''yukarıdan'' gelen emirle bu anketlerde partilere verilen oylara göre eğitim durumlarını araştırmaz oldular...

Durum açık yani...

Kim kimi akıllı veya karizmatik olarak görüyor; buna bakacağız.

Ben Tayyip' i köylü kurnazı olarak görüyorum ve hep de öyle görmeye devam edeceğim.