Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.08.13, 03:09   #17
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161542
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Recep Tayyip Erdoğan ve Davranışları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Ben hitabet gücünün çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Okumuş kesim yutmuyor ama eğitim düzeyi düştükçe işe yarıyor. Galiba eğitimi kalitesizleştirme çabaları da bu yüzden. Stresle baş etme gücünün zayıf olduğu kesin. İşine gelmeyen durumlarda ağzından çıkan kelimeler beyninin süzgecinden geçmiyor. Dürüstlük konusunda ya zayıf ya da danışmanları yanlış yönlendiriyor. Çok yalanına rastladık. O yalanları muhalefet söyleseydi, partisi bunu inanılmaz bir biçimde değerlendirirdi. En büyük şansı, etkisiz muhalefet...
Yahu tüm televizyonlar bir şekilde ele geçirildi, yandaş haline getirildi. Hükümetin borazancısı gibi gak deseler canlı yayında guk deseler canlı yayında..

Muhalefetin konuşmalarını veren televizyon yok ki...

Erdoğan'ın yalanlarını muhalefet partileri dile getiyor, getiriyor da kim izliyor, kimin haberi oluyor? Ulusal ve Halk tv yi izleyenler.. Zaten diğer kanallarda muhalefetin adı bile yok..

Ama hala bir kesim, bunu anlamıyor, anlayamıyor..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.