Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.08.13, 10:42   #3
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131084
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: İki Metreküplük Çukur!.. | Mehmet Türker

Mezara tasinana Mantar basarlar, bunlar 2,5 metre asagiya indiklerinde, Caldiklarini Kefenlerinin sakli ceplerine sokamadiklarini tipa olarak kullanacaklar.

Gezi parki davasinda, 50% diye aniran, simdi Belediye Baskanlari secimleri yaklastiginda, 78 Milyonun basbakani oldugunu anlatmaya kalkiyor.

Hersey yalan olmussa, kendim icin konusabilirim, 77.999.999 secmeni var.

Sayet buna katilan varsa, sayiya bakip Güncellesin, burada kendim icin konusuyorum.

Cocuk tecavüzcülerini aninda Serefini yerine getiren, Millet Vekilleri arabalarinda, Cocuk Tecavüzcülügünü yapmis Millet Vekili koruyan, Türk Milletinin Deger verdigi simgeleri kaldirmak isteyen, Cocuk Tecavüzcü PKK´yi sereflendirip, Türkiyenin Dogusunu ellerine veren, Benim basbakanim olamaz!.

Yahudilere gösteris icin, One Minutes deyipte, Türkiyede Yahudi Elmas pazari acip, bunlarin vergilerini bile silebilen, kimin saksafonunu caldigi belli!.

46 Günden beri, 14 yasinda bir Gencimiz daha Komadan ayrilmamis, Annesi ve Babasi Medyada bir aciklama yaparken, Cübbeli Polislerini yollayip, Cocugun Annesini ve Babasini bir daha üzüp, bütün siddetinle gözlere girmis bir Basbakan, nasil tüm Türkiyenin Basbakani olabiliyormus?.

TC Harflerini bile kaldirmaya kalkmis, Anayasadan Türk kelimesinden bile Rahatsiz olan Basbakan, kimin basbakani?, Cocuk Tecavüzcü PKK´ninmi?.

Halkina siddet uygulanirken, 5 Gencimizin Hayatini almisken, Cübbeli Polislerine karsi Destan yazmissiniz diyebilen, bir varlik, birde bunun Oylarini alabilmek icin cikmis, bütün Türkiyenin Basbakani oldugunu anlatiyor.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.