Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.08.13, 02:27   #24
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Recep Tayyip Erdoğan ve Davranışları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Hadi bir kere olsun sana katılayım diyorum ve bir deneme yapıyorum...

Kim bu ülkede en çok kin ve nefret nutukları çeken zatı muhterem? En kışkırtıcı, en bölücü ve en ayrıştırıcı ve hatta en tehditkar açıklamaları yapan? Sen sola akıl vereceğine o aklı bence en çok sevdiğin Tayyip' e ver.. Ama senin gibi bir destekçisini bile dinlemez o... Bak geçenlerde Kasımpaşalı taraftarlar, BDP' liler ile kavga etmiş ve Tayyip' in polisi BDP' lileri koruyunca Kasımpaşa taraftarı Tayyip' e yağ olsun diye ''Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'' diye slogan atmış ve polisten destek göreceklerini sanmışlardı... Ne oldu? Polis BDP' lileri korudu, Kasımpaşa taraftarı AKP' lileri dövüp sepetledi... Yani siz sadece oy deposusunuz Tayyip için.... Maalesef böyle
Ve diyorsun ki:

Hayır, Tayyip sizi nasıl kafaya alacağını çok iyi biliyor. Tayyip in başarısı bu memleketin yarısına yakınının senin gibi olmasından kaynaklanıyor.

Bak Tayyip'i Hollanda' ya, Yeni Zelaanda' ya da gelişmiş başka bir ülkeye götür ve bir parti kurdur... Tek bir oy alırsa ben namerdim... Hatta burda yaptıklarının yüzde birini oralarda yapsa şimdi çoktan hapse atarlardı onu...

Neden Tayyip bu ülkede başarılı? İşte o Alaturkalar yüzünden!

Sebep sizsiniz!

Sebep, hala Amerika' nın cani, tecavüzcü, cami patlatan, camilerde masum müslümanları katleden askerlerine dua eden Tayyip' e biat eden cahillerdir.

O Tayyip, Amerikan askerleri gözlerinizin önünde camileri bombalayıp, müslümanları camilerde katlederken onlara dua etmiş ama burda camide içki içiyorlar diye yalan söylemişti...

Sen ve senin gibiler Tayyip' e ''hooppppp... noluyo yahu, sen camileri yüzer yüzer yıkan Amerikan askerşlerine dua ederken nasıl burda camide içki içiliyor diye yalan söylersin?'' diyebildin mi?

Tayyip ''camilere ayakkabıları ile girdiler'' diye din üzerinden sizi kışkırtırken sen ona ''hoppp, o Amerikan köpekleri camilere postallarla girip, oralarda yaralı masum müslümanları hayvan gibi katlederken neden o Amerikalıları destekledin?'' diye sorabildin mi?

Size İslam dinini unutturmuş Amerika' nın arkasına yedeklemişler sen kalkmış
solculara akıl vermeye kalkıyorsun... Biraz ayıp oluyor yani...
Seninle her tartışmamızda saldırgan ve aşağılayıcı bir üslup kullanıyorsun, ak partiye oy verenleri ve beni kafası çalışmayan, geri zekalı hatta yobaz olarak görüyorsun, bak burada konuştuğumuz konu solun yanlış olan üslubu, en azından bu konuyu tartışırken kafan dank etmesi lazım ama nerde, bu üslubundan vazgeçmeni öneririm acizane,

Peki beni yobaz olarak görüyorsunya, bende sana şunu diyorum,
sen A partisini destekliyorsun bense B partisini destekliyorum, onun haricinde aramızdaki fark ne,
Hangi bilimsel araştırmaya imza attın, bir icaat falanmı buldun, kitapların üniversitelerdemi okutuluyor, nasıl oluyorda sen aydın ben yabaz oluyorum,

Aydın olmamın kıstaslarını söylede bizde aydın olalım,
partimi değiştirmekle olunuyorsa o kalsın,

Ayrıca sen beni aforoz edeceksin, ben solu eleştiremeyeceğim öylemi,
neden sana her şey mübahta bana yasak,
Ben seni savunduğun değerlerden vazgeçmen için uğraşıyormuyum,
Bırakın herkes dilediği partiye oyunu versin, neden bu kadar gerginsiniz anlamıyorum, birde suçu başkalarında arıyorsunuz
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla