Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.08.13, 03:14   #25
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131038
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Recep Tayyip Erdoğan ve Davranışları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Seninle her tartışmamızda saldırgan ve aşağılayıcı bir üslup kullanıyorsun, ak partiye oy verenleri ve beni kafası çalışmayan, geri zekalı hatta yobaz olarak görüyorsun, bak burada konuştuğumuz konu solun yanlış olan üslubu, en azından bu konuyu tartışırken kafan dank etmesi lazım ama nerde, bu üslubundan vazgeçmeni öneririm acizane,

Peki beni yobaz olarak görüyorsunya, bende sana şunu diyorum,
sen A partisini destekliyorsun bense B partisini destekliyorum, onun haricinde aramızdaki fark ne,
Hangi bilimsel araştırmaya imza attın, bir icaat falanmı buldun, kitapların üniversitelerdemi okutuluyor, nasıl oluyorda sen aydın ben yabaz oluyorum,

Aydın olmamın kıstaslarını söylede bizde aydın olalım,
partimi değiştirmekle olunuyorsa o kalsın,

Ayrıca sen beni aforoz edeceksin, ben solu eleştiremeyeceğim öylemi,
neden sana her şey mübahta bana yasak,
Ben seni savunduğun değerlerden vazgeçmen için uğraşıyormuyum,
Bırakın herkes dilediği partiye oyunu versin, neden bu kadar gerginsiniz anlamıyorum, birde suçu başkalarında arıyorsunuz

Anlayamadim giti yaa.

Aristoyu cok Gencmi gördünde, ona yüklenmeye kalkiyorsun?.

Yanas bakayim su yamacima!.
Buralara geldiginde, hadi dedik, yeni geldi.
Biraz dolassin, surada olan satirlari okusun, bilgisini zenginlestirsin dedik, Neredee?.

Yanas surayada bastan basliyayim.

Konu Serefli Osmali Imparatorlugu!.

Osmanli imparatorlugu iyi gününüde yasadi, kötü gününüde.
1496´dan sonra, Ispanyadan Kanina aldigi Kecelerden Zehirlenip, Kendi Milletinden utzaklasti, adeta bir Yahudi sütü oldu!.

Memleketin her kösesinde Halifelik sisteminle, Yahudileri ve Yünan Uyruklulari yönetici yerlere yerlestirdi.

Iste seninde simdi Taptigin iste bu Zihniyet.

Almanyadanda bahsedeyimki, birazda genel bilgiye sahip ol.

Hitleri Basa getiren su Mosad, Almanyanin sonra Parcalanmasina sebep oldu!.
Almanyayi simdi Hür bir devlet olarak görürsen yanlis gördügünü söyliyebilirim, Almanyada Padisahliktan sonra, bir Egemen Hükümet kurulmus bile degil, son islemlerinde bile, Almanyanin satatüsünü su liboslar yeniden degistirmeye kalkmis durumdalar.

Bundan paylarini bicen Zihniyet, simdi ayni oyunlarini Türkiyede oynamak üzere.

Nasil Mavi Marmara zamani Tayyip Millet vekillerini bile Mavi Marmaraya koymak istediginde, hemen Kuyrugunu geri cekip, Millet Vekillerini Mavi Marmaraya koydurmadi?.

Su Mahkemeyi bir takip etmis olsaydin, Mosadin Türkiyeden Ucaklarla Yahudistana gidipte, Mavi Marmaraya saldirdigini görmüs olacaktin.

Hangi Zihniyete sahip olmak lazimki, Yahudilerin Elmas Pazarini Türkiye Cumhuriyetin icinde kurup, birde bunlarin Vergi vermelerini önlemesi?.

Acaba su yamuk Türkiyenin cikarlarinimi düsünüyor, yoksa Yahudi abisinimi?.

Sen kime Taptiginin bile farkinda degilsin!.

Bunun Milletvekilleri "Talibanlar" gibi Cocul Tecavüzcülügüne Millet Vekili Arabalarinda baslamis, halen bunlari göremiyorsun, iyi bu yani?.

Sen bu Zihniyetin ney oldugunu zannediyorsun?.

Hadi bir Palaliyi yakalamislardi, Tayyibin Mahkemesi bunu serbest birakip, Gezi Parkinda gittigi Fas´a kacmadimi?.

Bu ******** zihniyet, Cocuk Tecavüzcü PKK´lilarin Sereflerini aninda yerine getiripte, Sakli tanik, buda yetmemis, Normal tanik olarak gösteripte Askeriyeye Vurgunda bulunmadimi?.

Acaba Askere gittinmi, bilemiyecegim.

Kisa dönem bile olsa, Askerligimi yapmis olmakla, Her Türk Bir Askerdir diye, Kanima islettim!.

Birde burada 9 Yasinda Türkiyeyi Terk etmis bir Trakyali Dagli olarak bunlari diyorum, Tayyibin Cocuk tecavüzcü PKK daglilarindan degilim, bunlarin O ismide bu sekilde Lekelemelerine müsade veremem.

Askeriyenin yetenekli Serefli Generallerini Hapislere attirmis, burada yaklasim diye yutturmaya calistigi Cocuk tecavüzcü PKK´lilari daglardan indirmis, Kürt Asilli Türk Halkinida onlarin kucagina oturtmus durumda.

Bunlaridami göremiyorsun?.

Cocuk Tecavüzcü PKK Baskisinla, bunlarin yeniden oylarina ulasabilmek umudunla, Bulgur ve Pilavlari artik oralara göndermemeye bakiyor, buralardan gönderilen Paralarla bile O***** örgütüne paralari sevkedip, Türkiyenin öbürkü bölümlerine yemek paketleri yapip, göz boyamaya calisiyor.

Be Trakya O kadar ac degil!.

Bu Cocuk tecavüzcülerin sereflerini aninda yerine getiren zihniyete, aman vermez.

Yeteri kadar acik konustummu?, anliyabildinmi, senin taptigin sahisin kim oldugunu?.

Simdiye kadar ya sagci denildi, ya solcu denildi, gec artik bunlari, ********ler Ankaraya doldu, bunlari görmeye calis!.

Gezi Parkinada bile, hic bir Zihniyet kabül görülmedi, Bayraklarini acmalarina izin verilmedi, sen halen neyi anlatiyorsun orada?.

Hirsiz Kahpe AKP, Milletin reservlerini calip, Milletin otobüslerinle, kendine reklam yapmak amaci Hirsizlik yapip, Belediyenin millete acilmis otobüslerinle, Cocuk tecavüzcü zihniyetini tasitti.

Bunun icin Otobanlara bile Levhalar asarak, onlarin zihniyetine öncelik tanidi, bunlaridami görmedin?.

Millet Vekiliymis, Pehh.

Benzin Faturalari 40.000 Tl olarak ay basinda faturalarini cikartmasini biliyorlar, bunlari hep, Eyalet eyalet dolasipta Cocuklari millet vekili arabalarinda Cocuk tecavüzcülügü yapmaklami harcadilar, olabilirya, kisin kiclari donmasin diye, arabayi acik birakmis olabilirler!.

Bakalim ne zaman uyanacaksin.

Ordu dedik!

Bu Ordu Cumhuriyet Parcalandiktan sonra kurulmus Ordudur, Milletinden olusan Ordusudur!.

Suriye sinirina Alman Ordusunu dikmis, Trabzon sahilini bile Almanlara birakip, burada Afganistandaki tecavüzcülügünden sonra geri cekilebilmelerine müsade vermis.

Amerikanlar ne kadar tecavüzde, Irakta bulundugundan haberin varmiydi?.

Birde halen bunlari serefli Insan olarak görmen zaten Utanc verici!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti