Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.08.13, 10:36   #1
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2009
Konular: 2209
Mesajlar: 13,398
Ettiği Teşekkür: 85352
Aldığı Teşekkür: 82860
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Kardeşlik Bu mu?

“Kar­deş ol­mak zo­run­da­yız… 76 mil­yo­nun hü­kü­me­ti­yiz… Be­ra­ber ol­ma­ya, kar­deş ol­ma­ya mec­bu­ruz… Bu kar­deş­li­ği boz­dur­ma­yız.”

Kim söy­lü­yor bu söz­le­ri?

Baş­ba­kan Er­do­ğan!

Pe­ki, söy­le­dik­le­riy­le yap­tık­la­rı bir­bi­ri­ni tu­tu­yor mu? Ha­yır!

“Kar­deş­li­ği boz­dur­ma­yı­z” der­ken, halk­tan çok ken­di­si­ni al­da­tı­yor!

Bu ül­ke­nin ha­pis­ha­ne­le­ri, ga­ze­te­ci­ler, ge­ne­ral­ler ve bi­lim adam­la­rıy­la do­lu… Uzun tu­tuk­lu­luk hal­le­ri­ne uy­gar ül­ke­ler­den tep­ki ya­ğı­yor!

Han­gi kar­deş­lik­ten bah­se­di­yor­sun sen?

Ge­zi olay­la­rın­da, ver­di­ğin emir­ler­le po­li­sin, si­lah­sız-sa­vun­ma­sız genç­le­re kar­şı vah­şi­ce sal­dır­ma­sı so­nu­cu çı­kan olay­lar­da 5 ki­şi ca­nın­dan ol­du, 11 ki­şi gö­zü­nü kay­bet­ti, 8 bin ki­şi ya­ra­lan­dı!

Kar­deş­lik de­di­ğin bu mu?

Ze­hir zem­be­rek söz­ler­le her gün ge­ri­len or­tam… Ça­pul­cu­lar, ay­yaş­lar, bi­ber ga­zı fi­şek­le­ri, plas­tik mer­mi­ler, yer­ler­de sü­rük­le­nen genç­le­rin acı çığ­lık­la­rı…

Bü­tün bun­lar kar­deş­lik ha?

Sev­sin­ler böy­le kar­deş­li­ği!

Sözcü -Tokmak

__________________
"Ey egosu boyundan büyük insan..
Bir gün ölüp toprak olacaksın. Bir tohum filizlenecek ot olacaksın, bir öküz seni yiyecek ve sıçtığı bok olacaksın.. Yani hep aynı kalacaksın."

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.