Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.08.13, 11:45   #38
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21541
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Siyasi Görüşünüze Ne Kadar Bağlısınız?

Aklım erdi ereli hep aynıyım, bir santim sapma görmedim...Demiş, sn. Real.

Bizim siyasi görüşümüz; vatan sevgisinde, Türk milleti sevgisinde, Atatürk ilkeleri ve devrimlerinde, Atatürk ilke devrimlerinin sonsuza dek hayata geçirilecek uygulanmasında, yaşatılmasında hem hal olmuş, asla değişmemiş ve ölünceye dek değişmeyecektir.

Atatürk ilke ve devrimlerini savunan siyasi partiler yok değil var. Hatta Atatürk'ün kurduğu CHP bile var. Kurumlar olarak bu partilere sonsuz saygımız var ancak, yönetim kurullarına gelenlerin halis, saf, katkısız Atatürkçü olduklarından kaygımız ve endişelerimiz olduğu için onlarla saf tutmayı yeğlemiyoruz.

Kurumları ile yönetimleri ile Atatürk devrim ve ilkelerinde birleşmiş, Atatürk ismini zorla ve kerhen söyleyenlerin genel başkan olmadığı, bölücülüğü, ırkçılığı, şövenistliği bilinen ve yönetim kurullarında görev alanların varlığı sürdükçe, Atatürk milliyetçiliği, Türk milliyetçiliği ile saf tutulmadığı sürece o kurumların içinde olmayacağız safımızı has, katkısız Atatürkçülerle sürdürmeye devam edeceğiz.

Siyasi görüşüm bu idi bunlarda bir değişiklik olmadı, bu görüşlerimede sımsıkı bağlıyım.