Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.08.13, 12:20   #31
PRoFessoR
Üye

PRoFessoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 12
Ettiği Teşekkür: 112
Aldığı Teşekkür: 344
Rep Derecesi : PRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Recep Tayyip Erdoğan ve Davranışları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Bir dahaki secimlerde, su Sahtekarliga uygun Amerikan secim Makinesini kullanmazsa, acaba hangi Irzina gectigi, buna yeniden oylarini verir?.

Kürt asilli Türk Halki bile, PKK´nin Kucagina atildi diye, buna birdahaki secimlerde Tesekkür edip, Cehenneme yollamaya hazirlanmis durumda.Millet vekilleri bir taraftan millet vekilleri arabasinda Cocuklari tecavüz ederken, öbürleride Suriyedeki Cocuk tecavüzcülerle, bomba Dolu Arabalari Reyhanliya organizeyle mesguldü, bunlarin Resimleri yayinlandiktan sonra, bunlarin itibarimi kaldi?.

Bunlarin anca Yirttigi Perdelerin sayisi cikmis durumda, Secmenleri degil.

Buna karsilikta gene, Cocuk tecavüzcü PKK´nin aninda Hoca olarak Sereflerini yerine getirmekten eli alismis hoca, Millet Vekilleri Arabalarindaki Cocuk Tecavüzcülerinin sereflerini yerine getirmekle anca ün yapmis, bunlari Yargicin elinden kurtarmis durumda.

Iste bunlar gercekler, kimse yalan oldugunu söyliyemez!.
Hayda üstadım ben ne diyorum siz ne dîyorsunuz
Bana meclıste olupta temız vekil soylermısın

Herşeyi zamanla unuturken biz bizim unutmuş olduğumuz herşeyinde bizi unutmuş olabileceğini fark etmemiz acıtmayacakmı içimizdeki fark etmiş halimizi..
PRoFessoR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla