Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.08.13, 12:51   #12
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32316
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: "Kızlı, Erkekli aynı merdivenleri kullanıyorlar" (Yok artık..)

İşin acı boyutu..

Velilerin verdiği yanıt..

Acı kısmı orada gizli.

Çocuk ergenliğinde doğası gereği karşı cinse yakınlaşması lazım. Yakınlaşsın ki tanıyabilsin onu.

Her iki cinsi birbirinden ayırmak onları birbirlerine öcü gibi bakmasını sağlamak.. İleride her iki tarafında düşman gibi yetişmesini sağlamaya benzer.

Doğanın kurallarından birine karşı gelmiş olursunuz.

Tecavüzlerin gırla gittiği bir ortam oluşur, Sağlıksız ilişkiler, sağlıksız evlilikler olur..(Sanki olmuyormuş gibi konuştum te allam)

Bunu bir milli eğitim müdürü göremiyorsa ki belli göremiyor. Lanet olsun ona..

Böyle bir ülkede müdür olabilmiş bir adamın kafası benim kafama eşit bile olmaz. O aşağılıktır ben ondan daha üstünüm.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
15 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.