Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.08.13, 13:27   #37
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131084
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Recep Tayyip Erdoğan ve Davranışları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi PRoFessoR Mesajı göster
Sızın dusuncelerınıznı kararmıs yoksa benmı yanlıs goruyorum bu ne sımdı hakaret etseniz daha iyiydi efendı.

Cocugun yok ama bır ay sonra olacak merak etme onu ne sızın gıbı nede sızıb dusmanınız gıbı yetıstırecem.

Gezı parkına gıttım orada kaldımda ıt de tasladım gazda yedım gezı içinde sosyalızm kokan insanlar ıle sırt sırta yattımda
Önyargılı olmayın !
Ayrıca ben penguenlerı sevmıyorum burada paylasıldıgına ve senın bana onerdıgıne gore sevıyorsun sanırım:d

Hakaret etmek niyetim degildi, sadece Gercekleri saklamak niyetinde degilim.

Öbür konudada anlatmaya calismistim, su Cocuk Tecavüzcü konusu nereden geldigini.

Onun haricinde, Yakinimda kendim sahit oldum, bunlarin ne ve nasil yaptigini.

Daha baska bir konuda, "Burada" buna benzer davayi Almanca olarak yazmistim.

Kendim sahitim!.

Cemaate gidipte, olanlarin hepsini ortaya attigimda, O Cemaatte bunlardan bilmek istemiyorlardi.

Cemaat bunlara karsi gözlerini kapatmissa, Su Kuran Kursuna giden Cocuklara aciyorum.

Ayni Sahis, "Memleketindede" 12 Yasindaki teyzesinin kizini, hamile olarak birakmisti.

O zamanlar 27 Yasindaydim, beni cok ahmak görmüs, acimis, halen Evlenmedigimi öne sürerek, bu Hamile Kizi Bana ayarlamaya calisiyordu.

Biraz daha sorusturdugumda, hem yasi, hemde durumu meydana cikmisti, O zamanlar bunun agzini burnunu bir etmistim.

Bu Dava 1992/3 Senesinde olmus, 2000 senesinden sonrada, burada Kuran kurslarina giden Cocuklarin Pesinde oldugunu Tesadüfen ögrenip, dikkatimi cekmisti, bunuda Cemaate anlatmaya kalkmistim!.

Sanirsam su sekilde anlatmaya basarabilmisimdir!.

Anliyacagin asagilayici bir durum degil, gercekleri kendi gözlerimle gördügüm icin, icime saklamaya razi degilim.

Bu sekilde bunlarin yaptiklari ne kadar anlatilirsa, anca bunlardan korunabiliniriz!.

Haa Pardon, Konuya cok daldigim icin Yolda olan Cocugunuzu az daha unutuyordum.

Anali Babali büyümesini dilerim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti