Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.08.13, 14:03   #42
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131113
Aldığı Teşekkür: 42541
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Recep Tayyip Erdoğan ve Davranışları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Inatci Mesajı göster
Burada RTE bitmiş gördüğüm kadarı ile, birbirini suçlamaya başlayan insanlar gelmiş.
Sonuçta kişi görmek istediğini görür duymak istediğini duyar.
Ayrıca aydın olmak içinde illa siyasi yada ders kitabı yazmaya gerek yok.Okuduğunu anlamak,anladığını kavrayıp uygulamak aydınlıktır yoksa ders kitabı yazmak basit iş alırsın önüne yabancı bir kaç kitap onları derler toplarsın hatta yabancıya gerek yok topla bir kaç kitap dergi makale yap bir tarhana çorbası, ol aydın... yemezler canım öyle.Aydın olmak için etrafı dar çerçeveden değil geniş bir bakış açısı ile görmek lazım.Salt bir kaç kişinin söylediği değil gözünü ve kulağını açacaksın.

Alaturka'nın yazdığına cevap olarak söyledim bu aydın olayını.Aydınlık insanların karanlıktan çıkıp gün ışığına bakması iel başlar ve sonra olayları sorgulaması ile devam eder.Körlemesine ne söylenirse inanmak aydınlık değildir ki bu din için bile olsa.Az sorgula ve araştır .Sana aynı konuda iki farklı şekilde hadis veya yorum söyleniyorsa azcık mantığını kullan işine geleni değil doğruyu seç.

Bu arada RTE içinde söyleyeceğim şey onun elinden kağıdı ve önünden yazının geçtiği ekranı alın ve ondan sonra gerçek hatip mi değil mi kendi aklımı yoksa başkasının aklımı konuşuyor karar verin.

Huch, okumaya basladigimda, acaba yesil olarak yere kadar, banami yaziyor diye düsünmeye baslamistim.

Yesil olarak isaretledigim yerden sonra, bana cevap olmadigini anlayabildim.

Belli olmaz bu Inatcinin sagi solu, nede olsa kafamiza Tas yagdirmaya kalkmisti degilmi.

Kusura bakma, ama konunun biraz gazini alayim dedim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla