Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.08.13, 21:50   #22
Kardelen26
Müdavim

Kardelen26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 233
Ettiği Teşekkür: 27057
Aldığı Teşekkür: 23252
Rep Derecesi : Kardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura about
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Kedilerin Gelişimi, Bakımı ve Eğitimi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Bu konuyu gördüğüm iyi oldu

Bizde caddede bir kedi bulduk. Muhtemelen 2 gündür ordaydı ve annesi onu terketmişti.(O lanet çocukların işidir kesin. yavruyu elledilermi anneleri kokusunu kaybediyor sonra reddediyor tabi) 3-4 haftalık var tüyleri çıkmış bir yavru. Yürüyebiliyor.

Başta sadece su+süt vermek istedik içmedi.. şırıngayla tabi..

Sonra aklıma fikir geldi. İki yumurta sarısı kırdım içine süt ve su sonra iki kaşık şeker kattım karıştırdım öyle..

Sonra şırıngayla verdik şapur şupur içti heheheh Bir şey başarmış edasıyla birde artistlik tasladım kendimi bir havalarda gördüm sanki..

Her öğün 2 şırınga olmak üzere günde 4 kez sabah+ogle+ikindi+akşam bu karışımla besliyoruz. Yeşim onla ilgileniyor.

Lakin ona ne kadar bakabiliriz bilmiyorum. Dükkanın arka tarafında kutunun içinde duruyor öyle.. Kendi başının çaresine bakacak kadar besleyeceğiz.

Bu ara doğru yapıyorum demi bu beslenme iyi yani.. Bilenler yardımcı olabilir.. Ölürse kendime fena küfür ederim..
Bravo serseri bence güzel bakıyorsun miniğe, merak etme zamanı gelince salsanda kedi kendisine bakar bir şekilde, ama alıştığı kapıyı bırakmaz ona göreAma dediğin gibi eğer ölürse ki hiç sanmıyorum, merak etme kendine küfür etmene gerek yok nasılsa ben sana ....gönderirim Ne olduğunu biliyorsun