Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.08.13, 17:09   #2
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Sevişmek Tehlikeli Ve Yasaktır - Mustafa Kara

İnsanlık nasıl da kendisine yabancı, doğasına bu kadar yabancı..

Gerçekten anlam veremiyorum.

Gerçekten böyle düşünenlerin gençliklerine, çocukluklarına inersek bir karşı cinse açılamama sorunu olmuştur. Bu kişiler yıllarca kadın eline dokunamamışlardır. Aynı durum kadınlar içinde geçerli..

Bir ah var geçmişlerde.. Doğal olarak buna kin güdüp ben yaşayamadım ama başkalarıda yaşamasın benim gibi olsunlar anlayışı var. Bir bencillik var.

Ve bu düşünceleri kendisini ele geçiriyor.

Bunu din altına sığdırıyorlar.

Tanrının buyrukları diyorlar.

Tanrı'nın bu dünyaya kendimizi sakınalım diye gönderdiğini düşünmüyorum. O ki dünyanın güzelliklerini gösteren varlık neden birbirimizden sakınmamız gerektiğine dair öğütler versin?

İşte burda bir sürü şey söyleyebilirim ama.. aması yok.

Tek diyeceğim şey.. Sevişmek yada Aşk yaşamak adına ne derseniz deyin her iki tarafında birbirinden mutlu olacağı birşeydir ve sevaptır (Fetva vermiş gibi oldu ama idare edin^_^)..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.