Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.08.13, 18:25   #4
Inatci
» İsyankar Zır Deli «

Inatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 126
Ettiği Teşekkür: 8542
Aldığı Teşekkür: 13093
Rep Derecesi : Inatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Sevişmek Tehlikeli Ve Yasaktır - Mustafa Kara

Ne kadar doğru bilmem ama RTE buyurmuş bu taciz olayları canımı çok sıkıyor demiş (ki bence aleyhte bu tarz söylemler daha fazla sıkmıştır) yasada düzenleme yapılacaktı.Bu konuda cezalar arttırılacaktı hatta hadım yasası (ilaçla hormonal kontrol) falan olayı söz konusuymuş ta CHP karşı çıkıyormuş birde taciz edilenler psikolog raporuna gerek duymayacaklar falan deniyor.İnşallah yasaların biraz caydırıcılığı olur diyeceğim de kendi adamları oldu mu onlar yine bir kılıf bulurlar zaten kimisine göre 15 e gelmiş kız ya erde olurmuş ya yerde 13 evlenmek için idealmiş falan ıykk iğrenç düşünceler.

Hem aşkta neymiş alla allaaaaaa kadın kısmısı baba verdim dedi mi iş biter adam ister 40 olsun ister 60 mecbur sevecek .Öyle el ele kol kola diz dize günahhh tövbe çarpılırsınız alimallah. dur birde ne okudum bu gün bakayım hah eski Türk filminin birinde kadınla adamın arkasında birbirine çıplak olarak sarılmış resim var onu rtükleyip flulaştırmışlar bizler izlerken günaha girmeyelim diye siz de yani bizi günahtan koruyorlar kıymet bilmiyorsunuz aaa çok ayıp vallahi. RTE olmasaydı din elden gitmişti siz neyin türküsünü çağırıyorsunuz Hoş saylerinde ben ve benim gibi bir sürü insan neredeyse dinden soğudu ama orayı çaktırmayalım değil mi