Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.08.13, 19:51   #9
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161454
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Öğretmenevine İçki Yasağı!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi PRoFessoR Mesajı göster
Hayda sımdıde yalancımı olduk olur sey degıl ben bırıne sazan dıyım sen benı banla. Burada sız yorumumdan alıntı yapıp hakaret edın ustune ustelık sende buna go yum bıraz objektıf bakmamo onerırım ısıne geldıgı gıbı degıl.

Gelelım konuya gozumle gordugumemı ınanayım sanamı benım yorumumdakı tek yanlıs arkadasında uyardıgı gıbı genelleme yapmam olabılır
Ama bu senın bana yalancı dıye bır ıtham kullanmanı gerektırmez sahsım hakkımda tek kelıme bilmıyorsun.
Sızın ıcın tanımadıgınız insanlara boyle ıthamlarda bulunmak sanırım normal bırsey olsa gerek.
O zaman ispatlaman gerekir... Ben 5 yıl görev yaptım öyle yerlerde.. Ben niye görmüyorum da, sen görüyorsun. Bak bize yakın muhitte demişsin, evimin yanı desen anlayacağım..

Koruyacağım diye yalan söylemen, ya da ispatlayamayacağın şeyleri söylemen sence uygun mu?

Yalancı konumuna düşüyorsun.. Kimse görmüyor, sende nasıl göz var ise sen görüyorsun. Diğer yorumlarına da bakınca, senin ne düşüncede olduğun zaten belli oluyor.. Dolayısıyle, senin bu şekilde yazman gayet normal. Yüzde 50 nin içinde olmalısın..

Şahsını elbette bilmem, sende beni bilmezsin. Burada yazılanlara göre insanlar birbirini değerlendirir. Yorumlarına bakınca, seni de değerlendirmek o kadar zor değil..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.