Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.08.13, 20:15   #10
PRoFessoR
Üye

PRoFessoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 12
Ettiği Teşekkür: 112
Aldığı Teşekkür: 344
Rep Derecesi : PRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Öğretmenevine İçki Yasağı!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
O zaman ispatlaman gerekir... Ben 5 yıl görev yaptım öyle yerlerde.. Ben niye görmüyorum da, sen görüyorsun. Bak bize yakın muhitte demişsin, evimin yanı desen anlayacağım..

Koruyacağım diye yalan söylemen, ya da ispatlayamayacağın şeyleri söylemen sence uygun mu?

Yalancı konumuna düşüyorsun.. Kimse görmüyor, sende nasıl göz var ise sen görüyorsun. Diğer yorumlarına da bakınca, senin ne düşüncede olduğun zaten belli oluyor.. Dolayısıyle, senin bu şekilde yazman gayet normal. Yüzde 50 nin içinde olmalısın..

Şahsını elbette bilmem, sende beni bilmezsin. Burada yazılanlara göre insanlar birbirini değerlendirir. Yorumlarına bakınca, seni de değerlendirmek o kadar zor değil..
Bunu ispatlayamam sadece gordugumu soyluyorum gıdıp vidıo ya da resım cekmedım yapmamda benı rahatsız etmedıgı surece pekte umrumda degıl.
Yuzde ellının ıcınde olsam burada olmazdım heralde ben herseyın asırısına karsıyım.insanları tanımak için onlaron zaaflarını bulup sınırlerını bozma taraftarıyım cunkü insan sinirlendıgınde gercek kımlıgını bulur sahsı gorusum boyle.
Ayrıca benı sevmeyenılırsın hatta nefrette edebılırsın ama saygı gostermelısın insan insanın aynasıdır dımı

Alkol bir kültürdur bunu halk olarak bır turlu asılayamadık bence.Ulu orta her yerde tuketılmesını kontrolsuz içilmesını yanlıs buluyorum.
Ögretmen evlerınde yasaklanmasınads karısmıyorum dedıgım gıbı rahatsız edılmedıgım surece ısterse masada dansoz oynatılsın

Herşeyi zamanla unuturken biz bizim unutmuş olduğumuz herşeyinde bizi unutmuş olabileceğini fark etmemiz acıtmayacakmı içimizdeki fark etmiş halimizi..
PRoFessoR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
PRoFessoR'in Mesajına Teşekkür Etti