Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.08.13, 20:46   #12
PRoFessoR
Üye

PRoFessoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 12
Ettiği Teşekkür: 112
Aldığı Teşekkür: 344
Rep Derecesi : PRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Öğretmenevine İçki Yasağı!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Sinirlendireyim derken kendin sinirleniyorsun sanırım. Türkçeyi doğru kullanıyorsun da, son yazdığında sinirden olsa gerek çoğu kelimeyi yanlış yazmışsın.

Daha önceki mesajlarında da belirttin. "Bana dokunulmadığı sürece demişsin" Bu ifade ediş şeklin yanlış.. Bencil konumuna düşüyorsun..

Oturduğum yere yakın camii var. Hocası da berbat ezan okuyor. Rahatsız edecek şekilde. Şimdi ben tüm ezanların yasaklanmasını isteyebilir miyim? Belki müslüman da değilim. İnancı olmayan bir parti hükümet olsa. Ezan okunmasını yasaklasa inancı olan insanlar ne der?

Yasaklarla bir çözüm olsaydı, şimdiye kadar çoktan olurdu.. bu hükümetin asıl amacını bilmeyen hala kaldı mı merak ediyorum.. Tüm okulları imam hatip yaptılar, yetmedi. Yetmiyor da yetmiyor.

Her bayanın başı kapanınca, bu da yetmeyecek sanırım.. Sıra erkeklere gelir herhalde.. Çember sakal bırakmaya zorlarlar..

Görmediğim kadar başı kapalı bayan görmeye başladım. Millet birden bire gökten birşey gelmiş gibi dindar olup çıktı iyi mi?

Hayır sınırlenmıyorum sadece sahsıma bılıp bılmeden atıfta bulunulmasına karsıyım hakret edılırse ederım. Bencıl degılım egoistım bıraz gunumuz kosulları bunu gerektırıyor artık herkesın yaptıgı gıbı.
Dınsız olabılırsın hatta tanrıya inanmayabılırsındr bende dını tam butun bır insan degılım sonucta ama kısılerın inanclarına saygı gostermek zorundayız bence.
Yakınındakı muezzının sesı senı rahatsız edıyorsa senın gıbo rahatsız olanlar bîr araya gelın uyarın olmadı muftuye sıkayet edın oturdugum sempte yapıldı cunku amfının sesını kıstılar daha kısıl sesle gelıyor ses.
Normal sartlar altında yasaklar insanların özgürlükleri için konulur ama mevcut hukumetın uyguladıgı yasaklar sadece tek kesıme hıtap ettıgı ıcın burada sıkıntı oluyor bırazda ona muhalefey olanların sesıne kulak verse boyle bir sıkıntı olmaz bence yontmak lazım ama kartlasmıs artık cakıyı kırıyor.

Etrafında kapalı insanların coklugu bence senın bakıs acınla alakalı ben oyle bırsey gormuyorum.insan gormek istedıgını gorur dımı yani işine gelenı

Bu arada imls hatalarından dolayı verdıgım goruntu kırlılıgo için özür dilerim bilgîsayarım arızalı telden gırıyorum elımden geldıgınce dıkkat etmeye calısırım

Herşeyi zamanla unuturken biz bizim unutmuş olduğumuz herşeyinde bizi unutmuş olabileceğini fark etmemiz acıtmayacakmı içimizdeki fark etmiş halimizi..
PRoFessoR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz PRoFessoR'in Mesajına Teşekkür Etti.