Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.08.13, 09:25   #2
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder

Suraya birde nereden bu bilgilere ulastigini söyleseydi?, adet bu cünkü bu sitede!.

Biraktigin bilgilerden sonra, bir arastirmaya kalktigimda, galiba birkac haberi burada karistirdigini zannedebiliyorum.

Birincisi, otobüse saldiran 10 kisilik bir gurup!.

Gazeteye verilen bilgiye göre, hic birsey söylemeden kacmislar.

Birinci dava: Gezi Parkinda gördügümüz gibi, Molotov siselerini atipta, Kücük Parti Büralirini üstüne sucu atip, bularin Bürolarinin kimler kimler basip yapma yaptigi belli edilmisti!.

Böyle kücük guruplarla Ara sokaklardada birlesip Insanlari Öldüresiye Sopalarla saldiranlarda belli oldu.

Anlasilan Siddeti burada yeni bir düzeye cikartip, dikkatleri baska yerlere cekme calismalari var burada.

Su Olaylarida, Yandas Zihniyet ele alipta, istedigi gibi gercekleri piyasaya sundugu müddetce, bunlara ne kadar inanabilecegimide sorgulamakta hakli olabilecegimi zannediyorum.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi PRoFessoR Mesajı göster
Kaynak: Mynet
Mynette haberi bulana kadar biraz ugrastim ama, sonunda bulduktan sonra, oradada aynisinin yazildigini gördükten sonra, bu Haber sitesinin sorumsuz haber yagdirdiginin farkina vardim.

Interesan olarak birde Yorumlara göz atilmasini öneririm!.

Klick

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti