Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.08.13, 16:37   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 541
Mesajlar: 2,815
Ettiği Teşekkür: 21794
Aldığı Teşekkür: 11418
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Adalet Üzerinden İntikam Alma

ADALET ÜZERİNDEN İNTİKAM ALMA


Türk milleti tarafından yakından takip edilen, adına Ergenekon denilen, Ergenekon isimli bir terör örgütü kayıtlarınızda varmı? Sorusu içeren Resmi yazılara, Emn. Gn.Müd.lüğü, Gn. Kurmay Başkanlığı, Mit verdikleri cevabi yazılarda böyle bir örgüt varlığı tespit edilememiş denilerek Ergenekon terör örgütünü iddiasını resmen reddettiği halde, örgüt varlığını dün mahkeme olduğu iddia edilen komisyon güya yasallaştırmıştır.

Ergenekon adıyla anılan bu dava yaklaşık olarak 6 yıldan beri devam edegelen, hukuki yanı olmayan siyasi açıdan adalet kullanılarak bir öç alma ve muhalif olanları yapacakları muhalif çalışmalardan alıkoyma ve AKP zihniyeti ve onun lider kadrosunu bitirme amaçlı yapılacak leğal çalışmalara engel olmak adına yurtsever insanlar tutuklanmış, içlerinde 26. cı Gn. Kurmay başkanı dahil, milletvekili olmuş insanlar dahil, yazarlar çizerler bilim adamları dahil bir çok güzide insan adı Ergenekon olan davadan tutuklanmış bazıları serbest bırakılmasına rağmen hıncı ve kini bitmeyen siyasi Erk'in telkinleri ve el altından emirleri, Mahkeme olmayan bana göre engizisyon komisyonundan başka bir şey olmayan bu komisyon, tüm insani erdem, akıl, izan, iç hukuk, uluslararası angaje olduğumuz hukuk AİHM kararları da dahil olmak üzere hepsi yok varsayılmış ve dün 5 Ağustos günü Silivri zindanı içerisinde yurtseverlere ön görülen cezaları okumuşlardır.


Bu cezaların bir kıymet-i harbiyesinin olmadığı, mahkeme ve kararları Türk milleti tarafından tanınmadığı tüm dünyaya deklare edilmiştir.


Bir söz vardır. Kesme eşeğin kuyruğunu, kimi kısa kimi uzun olmuş der ve fakat eşeğin kuyruğunun neden kesildiğini çoğu kez kimse sormaz. Bu davadan yargılanan ve haklarında verilmiş olan yok hükmündeki kararların nihayetine gelinceye dek konu hakkında yüzlerce binlerce yazı ve yorumlar yazıldı, Türk milleti fertlerinden çoğu yargılananların suçsuzluğuna ve isnat edilen suçlamaların asılsızlığına vurgu yaptılar, olayları bu noktalara taşıyanların tümüne lanetler yağdırdılar, kez dün Silivri ve ülkenin bir çoğunda bu telinleri ve lanetleri okumaya devam ettiler.


Kindarlıkları ve melanetlikleri artık tescilli olan gerek AKP hükümeti ve başbakanı gerekse onun dümen suyunda giden her çevreden insanlar çoğu kez oh iyi oldu, kimisi daha gerisi yokmu, kimisi TSK'nın tüm rütbelileri tutuklanmalı idi dediler, bir çoğu idam edilmelerinden söz ettiler, bir çoğu mahkum olmuş bir siyasi parti üzerine bina edilen ve meşruiyetini yitirmiş bir partinin mensupları tarafından kurulan gayrı meşru hükümeti meşru saydılar ve bu hükümeti devirmeye teşebbüs edenleri ayaklarından asalım dediler, bir çoğu gizli kapaklı kararlar okunmasından sonra zil çalıp oynadılar.


Bütün bu olanlardan sonra tüm bunların hesabını bu millet bu gün olmazsa yarın, yarın olmazsa öbür gün sormayacak mı? Karar merciinde olanları aynı Silivri zindanlarında yaptıkları hukuk adına hukuksuzluğun kanun adına kanunsuzluğun bedeli olarak misafir etmeyecekler mi?

Gün ola devran döne tarih kimi ne şekilde yazacağını biliyor.. Bu hukuksuzluğa imza atanların ve başları ile dahi onay verenlerin bırakın çocuklarını torunları dahi yapılanlardan utanacak babaları ve dedeleri adına belki de özür diyeceklerdir.


06.08.2013
Mustafa Akten
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti