Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.08.13, 19:11   #6
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46007
Aldığı Teşekkür: 39568
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Hukuk ve Vicdan Sınıfta Kaldı

Hukuk ve vşcdan yok ki sınıfta kalsın.

Sahte deliller, tecavüzcü, pezevenk, cani ve PKK şeflerinin gizli tanıklıklarıyla masum bir insanın burnunu bile kanatmayan onca insan sırf ülkede ki ABD egemenliğini pekiştirmek amacıyla mahkum oldu.

Kenan Evren ve veletleri döktükleri onca kana, işkencelerine, 150 bin insanı hapse tıkmalarına rağmen hala AKP' nin ve Tayyip' in gözbebeği gibi korunuyor. Gül bile Kenan babasını canı sıkıldıkça defalarca Çankaya' da ağırlamıştı. Ne de olsa hepsinin efendisi ABD' dir!

Alıntı:
Erdoğan Kenan Evren'e, 'Sizin gibilere bu ülkenin ihtiyacı var' diyor. Yıl 2003
Gelelim asıl meseleye değerli okur. AKP'nin 27 Şubat sonrasında can bulması, post modern darbe denilen olgu içinde büyümesini bilmezden geliyor Erdoğan ve çevresindekiler. Neyse efendim konumuz o değil. Kenan Evren'in dönemlerinde Çankaya köşkünde ağırlanması hiç değil.
Sözcü Gazetesinden Ertuğrul Akbay, Kenan Evren'le bir röportaj yapmıştı. Aslında biliyorsunuz da hatırlatmak istedim. İşte o röportajdan birkaç bölüm.
"Evren, Erdoğan'ın Başbakan olduktan hemen sonra kendisini Boğaz'daki Kalender Orduevi'nde "gizlice" ziyaret ettiğini anlattı. Bugüne kadar "sır" gibi sakladığı bu görüşmeyi şöyle açıkladı:
"Tayyip Erdoğan'ın yasağı CHP'nin desteği ile kaldırılıp Siirt'ten tekrar milletvekili seçilince işte o zaman beni ziyaret etmek istemiş. Ben de kendisine randevu verdim. Hatta, Kalender Orduevi'ne makam otosuyla değil... Sivil arabasıyla geldi. Biz de kimseye haber vermeden gizlice içeri aldık. Yarım saat kadar oturdu. Bana saygılarını, sevgilerini sundu. Bu ülkeye yaptığım iyiliklerden söz etti. Sizin gibilere bu ülkenin ihtiyacı var falan gibi sözler etti."
"Mehmet Ağar... Onun oğlunun düğünü vardı İstanbul'da. Kadıköy'deki büyük kulüpte. Bu kulüpte düğün yapılacak. Demirel de gelecekti ama gelmedi. O zaman Tayyip Erdoğan İstanbul Belediye Başkanıydı. 1998 yılı Ağustos ayı idi. Oturduk nikah masasına.
Ben de nikah şahidiyim. Nikahı da Tayyip Erdoğan kıydı. Tören bittikten sonra Tayyip Erdoğan yanıma, oturduğum masaya geldi. Konuştuk. O'na devlet başkanlığım sırasında zamanın belediye başkanı Bedrettin Dalan'a yaptığım yardımlardan falan söz ettim. Bunun üzerine Tayyip Erdoğan bana; Ahh Paşam Ahh dedi... Sizin zamanınızda ben olacaktım ki Belediye Başkanı... Neler neler yapar... Sizin desteğinizle İstanbul'u uçururdum!.."
Evren, Başbakanlık Konutu'na iki kez gittiğini ve Erdoğan ile aralarının çok iyi olduğunu söyleyerek şöyle devam etti: Ancak referandum sırasında darbeci Evren olduk çıktık. Ama siyaset bu. Hoş görmek lazım."
Hangi sebeple olursa olsun, Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına alan, otuzaltı etnik köken ve Kürt açılımı ile ülkeyi bölünmenin eşiğine getiren, Tayyip Erdoğan'ı ve bileşenlerini hiç zaman hoş görmeyeceğiz. Unutmayacak, unutturmayacağız.
Kaynak:
(1) Hürriyet- Taha Akyol - Mısır üzerine notlar (2)- İhvan
(2) 28 Şubat 2011 - BBC News - Müslüman Kardeşlerin Bildirisi