Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.08.13, 20:00   #10
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131113
Aldığı Teşekkür: 42541
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Polis Devleti

Alıntı:
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Yazık günah bu ülkeye!”

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Diyor. Ben de derim, zor mu?

Demekten başka ne yapıyorsunuz diye sorarlar.. Hala o koltuklarda rahat oturabiliyor musunuz acaba?

Ne yapmasi lazimki?.

Hükümeti onla kurmamis olarak, onlari destekleyen MHP´nin Allahi Belalarini versin diyor.

Baska bir deneyinde Ayaklanma yapip, bunlarin soytariligini genis capta Publik yapabilir, eline gelen Firsatlari daha yerinde kullanabilrdi.

Su seneyi simdilik bekliyorum.
Dokuzuncu ayda, istediklerime ulasabilirsem, Frankfurtta olan CHP Santralina bir gidip, üye olup, elestirmeye baslamayi düsünüyorum.

Su Cenemi tanidigimca, ya kavga cikar, yada yönetimin düsüncelerini yönlendirmeye yeter.

Öbür taraftan, Gezi Parki yüzünden Istanbul CHP Bürosunu aradigimda, kisa süren telefon görüsümünde, oradaki Insanlarin bayagi Korkak oldugunun kanisindayim.

Benim secebilecegim kisiler, biraz daha Cesur ve Atak olmasi lazim oldugunu düsünüyorum.

Bunu simdilik Parti Baskani bile Yeterince yerine getiremediginin kanisindayim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla