Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.08.13, 20:40   #8
PRoFessoR
Üye

PRoFessoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 12
Ettiği Teşekkür: 112
Aldığı Teşekkür: 344
Rep Derecesi : PRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hukuk ve Vicdan Sınıfta Kaldı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Atesi yerlestirende belliii, Dumani yükseltenlerde belli.

Böyle yüksek duman cikartmalari lazimki, Güney Doguda su Cocuk Tecavüzcüleri PKK biraz daha kuvvetlensin, karsi gelebilmek icin, daha fazla "Kelle" kaybi olsun.

Darbeler olmakla beraber, sunlarin suyunu kurutamadiki!.

Saga veya Sola cekilmis Millet, halbuki burada Cladio oyununa gelip, Sol görüse yüklendi.

Bu Durum sadece Türkiyede degil, Bütün Dünyada ayni tabloya maruz kaldi!.

Yasin müsait oldugu icin bilmen lazim, Askeriye isi ele almadan evvel, Sokaklarda 50´liyle 60 Ölü cikiyordu.

Bu Kelleleri cabuk unuttun anlasilan!.

O zamanlarda Üniversitelere baskinlarda bulunuyordu, NEDEN?.

Cünkü Ünüversiteler, Aydin Insan yetistiriyor, Politigin nasil calistigini bile Insanlara ögretip, yakinlastiriyordu!.

Aydin Insanin, Koyun yerine Tutulabileceginimi zannediyorsun?.

Yoook iste bunlardan, aydinlardan korkup, Killarini ortaya attilar, yeniden Tavsan Hamlesinle Koyunlarini O yana cekebildiler!.
İşte bunu sen biliyorsun ben biliyorum peki ya diğerleri biliyormu? Yoksa bildikleri halde işlerine geldiği gibimi davranıyor?
İnsanların beyni öyle güzel yıkanmıs öyle güzel basma kalıp insan oluşturmuşlar ki sen Allah bir desen sana inanmıyorlar niye senin siyasi görüşün yanlış.
Kabul etmek lazım adamlar çok iyi eğitilmiş oyunlarını hamlelerini akıllıca yapıyorlar senin sürekli bahsettiğin çocuk tecavüzü konusunu kaç kişi biliyor kac basın organı bahsetti ya da üstünde durdu sıfır bunu sende biliyorsun.
Sadece birkac gazetenın ve haber kanalının üstüne basmasıyla olmuyor onların hitap ettiği kesim belli zaten.
Tek çözüm ne biliyormusun solun tek çatı altına gelmesi baska yolu yok ne yazıkkı bu konuda tek bir girisim bile yok

Ben bü ülkeye önümüdeki elli sene içinde Atatürk gibi bir lider olmasa bile en az onun kadar iyi bir liderin geleceğine inanıyorum.

Herşeyi zamanla unuturken biz bizim unutmuş olduğumuz herşeyinde bizi unutmuş olabileceğini fark etmemiz acıtmayacakmı içimizdeki fark etmiş halimizi..
PRoFessoR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla