Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.08.13, 21:21   #11
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131298
Aldığı Teşekkür: 42687
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Hukuk ve Vicdan Sınıfta Kaldı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Durduk yere bu memleketin insanları bir birleri öldürmüyordu,
0rtada bir oyun vardı,
kanlı bir mayıs olayı, çorum ve maraş olayları, sağ sol ayrışmalarının birer tezgah olduğunu seneler sonrasında öğrenmedikmi?
Amaçta bu zaten ortamı darbeye hazırlayacaksınki, toplumda zemin bulsun,
Artık millet bu oyunlara gelmiyor, neyin ne olduğunu biliyor, darbeye prim yok,
Bu yoldan beslenenlere duyurulur

Simdiki oyunu göremedinmi halen?.

Her tarafa Yahudiler icin AVM acip, Kanli Elmaslari Milletin arasina atabilsinler diye Tayibin ugrasilarini?.

Neden zannediyorsun, bunlarin Vergi borclarini sifirlayipta, bunlarin Pazarlarini Türkiyede actigini?.

Hoca olarak kendini adlandiriyorda, neyin Hocasi oldugunda Süphelerim var!.

Yoksa senin Dininde Camilerde VIP Salonlari mevcutmu?.

Gözünün önünde, Ege Denizinde Yahudilerle Yünanlar askeri istimasini yapiyor, ardindan Türk deniz kuvvetlerine Vurgunda bulunuyor.

Su Tarihlere bir göz atsana?.

Bütünlügü ve Beraberliginle Orta Doguya bir Güvence vermis, Irak Halkinin ecdadina Türkiye üzerinden girilmesin diye Destan yazmis bir Ülke, simdi Bölünmek üzere.

Bu Basbakan, Birlik Beraberligimi savunuyor?, Türkiyenin Büyümesinimi?, yoksa (Kara) yilani sokup, Türkiyenin Bölünmesinimi?.

Gecen seneden beri, Ucaklarda olan Ispiyoncu Prozesör ve Yazilim yüzünden hem burada bildiriyorum, hemde yandas Gazetedede yazmistim.

Yahudiler istedikleri gibi Hava sahamizi Tecavüz edebiliyor, Bizim Ucaklar havalandiginda, ne bunlari durdurabiliyor, nede indirebiliyorlar.

Görüyormusun, Bas Bakanin istediklerini, halbuki burada Cözümlerinide yazmistim.

Halen ayni Politikalari güdüp, Yahudilerin burada Hava sahasinin hakimiyetini sagliyor!.

Burada Esadi Tebrik ederim, Gitti Rusyadan su yahudi Savas ucaklarini indirebilecek Roket atarlari aldi, Yahudilerin Kuyrugunu cekmesini sagladi!.

Bizim Tayyip ne yapti, Gidip bunlarin sinagogunda Basini egdi!.

Ben onun yerinde olsaydim, Osmanlinin Torunu olarak, Onlarin elimi Öpmesini saglardim, Minnettar kalmalarini önerirdim.

1496´da nede olsa Ispanyol Hükümdarliginin ölüm yollarindan kurtulup, Osmali topraklarinda yerlesmelerini saglamisti.

Tabiki bu yilanin ev sahibini Isiracagini O tarihlerde bilmiyorlardi!.

Simdi Kime Tapana Taptiginin farkina varmissindir umarim!.

Hocaligi benim gözleri bulandirmadi, biraz arastirmami, hangi Kavali caldiginin farkina varmami sagladi!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.