Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.08.13, 21:33   #4
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131274
Aldığı Teşekkür: 42658
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 5 Ağustos Ergenekon Davası Karar Duruşması ile İlgili Basın Açıklama

Alıntı:
Insallah Önümüzdeki Belediye Secimlerindede bu satirlar beyinlere yanmis olurda, Bulgur Pilavini düsündürmez.

Bunlar Millet vekilleri degil, Adeta düsman vekilleri olduklarini göstermekte!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi PRoFessoR Mesajı göster
Allah birşey yapmaz üstadım ne yaparsa insan yapar . Beyinlere yanmakmı komik geliyor bana degısen pek fazla bırsey olmayacak.

Yaa Insallah´in sadece allah olan yerinimi okudun, anliyamadim simdi.

Allahi her satira karistirmasak, zaten bu AKP yüzünden Dinimizde degismis, artik Allahin Huzuruna cikmak icin VIP secimleri bile getirilmis durumda, bu AKP döneminde.

Halbuki Hz. Muhammedde burada Allahin huzurunda hepimiz ayni oldugunu söylemisti, Camilerde onun icin VIP salonlari bizim dinimizde yok!.

Tabiki burada Allahini Sasirmis AKP´nin Dinini sorusturabilirsin, orada ben yardimci olamam!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla