Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.08.13, 05:42   #12
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131065
Aldığı Teşekkür: 42524
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Erdoğan, Atatürk Olmak İstiyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi YuSRa Mesajı göster
tesekkurler uzun uzun yazmissinda
once kendi milletinin gozunde adam olmasi lazim
Hic samimi gelmiyor bana , tirnak icinde dindar kisimida kullaniyor
ne dimki artik ..
Bende sadece bilgilerimi paylasma amacinla yazmaya calistim.

Sayet bu sahis üzerine daha fazla bilgi lazimsa, Wikicdeki sayfasina girip, Aldigi Doktor ünvanlarina bir bakmak gerek.

Bir taraftan son Doktor Ünvanini aldigi Ülkeye, su Mahkemesi tarafindan serbest birakilan Palalininda nasil yerlestirildigini düsünürsek?.
Bir zamanlar Esadla kahvalti masalarinda uyandigini, ondan sonra Yahudistanin emri üzerine, Esada olan tutumunu degistirip, daha evvel verilen Dr. Unvanini geri cekmesi, bunlarin ne kadar degerli oldugunu gösterir!.

Anliyacagin, benim icin Tuvalet kiyadi daha fazla deger kazanmis durumda!.

Eh bunlarda Amerikan Mosadin eteginin altindan Kafalarini cikartamadigi icin, anca bu Dr. ünvaninla kafalarini temizliyor olmalilar.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.