Konu: Bayramlar
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.08.13, 19:34   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Bayramlar

BAYRAMLAR

Hep biliriz, milli ve dini bayramlarda mesajlar yayınlanır ve genelde her zamandakinden daha çok milli birliğe ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu şu günlerde diye başlayan mesajlar, ülkenin, birliğinin, dirliğinin, bayrakdaşlığının, dildaşlığının, ülküdaşlığının, yurttaşlığının pekiştirilmesine matuf beylik ve galiba her bayramlarda zikredilen kelimelerden oluşan cümleler! İdi.

Daha çok hükümet edenler tarafından dile getirilir mutlaka çözülememiş idari, mali, sosyal , siyasi, askeri, harici proplemler var, evet biz bunların farkındayız çözmeye çalışıyoruz, siz birlik beraberlik içinde bizden desteğinizi esirgemeyin biz hep iktidarda olalım sorunları nasıl olsa çözeriz denmeye getirilirdi.

Türkiye artık 11 yıldan beri bu kabil mesajları görmez ve duymaz oldu. AKP hükümeti eli ile birlik beraberlik berhava edildi, kanun , nizam, hukuk AKP ile var, o yoksa yok varsayıldı. İnsanlarımız Türk, Kürt, Alevi, Sünni diye resmen bölündü ayrıştırıldı, Türkiye’nin milli menfeatlerine ilişkin kırmızı çizgiler tek taraflı olarak tavizlerle kaldırıldı. Bayrağımıza, ünüter yapımıza, dilimize açıkça düşmanlık içinde olan bir Kürtçü gurup ve bunun şehirlerde, şehirlerin varoşlarında militanları yuvalandı, halkımıza kan kusturur hale geldi, dağda silahlı eşkiyaları gemi azıya alarak öldürmeye, kaçırmaya, milli tesislerimize zarar vermeye çalışmanın doruğuna çıktılar, şimdi AKP hükümeti açılım saçılım fasılları ile eşkiyalara özgürlüğü, yurtseverlere zindanları uygun gördü, ülkenin birliği dirliği darma duman oldu, saydığımız sebeplerden dolayı artık hükümetler tarafından söylenen “milli birliğe ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olduğu şu günlerde” ifadesi söylenmez oldu.

Çünkü AKP hükümeti milli değildir. Milliyetçi değildir. Başka emperyal devletlerin Türkiye şube başkanlığını yapmaktalar, milli birlik dağılıyormuş ülke parçalanma aşamasına gelmiş onların umurunda değil.

Temsilde adalet bu hükümet tarafından, idarede istikrar bu hükümet tarafından berhava edilmiştir. 5 Agustos Silivri zindan bekçisi kararlarının bu ülkeye, birliğine dirliğine, istikrarına hangi menfeatleri sağlayacak? Hukuksuzluğun dik alası ile bol keseden zikredilen cezalar bu yurtseverleri ve onların takipçilerini yıldıracak doğru bildiklerinden geri bırakacak mı?

Yukarda ifade ettiğim olumsuzluk içeren düşüncelerim baki kalmak kaydıyla, ülkemin ve Türk milletinin huzurlu mutlu, sağlıklı, sihhatli, demokratik kuralların tam işlediği, Atatürk ilkelerinin tümünün hayata geçmesi, dincilerin, yobazların, Atatürk düşmanı gericilerin Türk milletinin prangalı mahkumları olması dileğiyle, yarın idrak edeceğimiz kutsal Ramazan bayramı forum gerçek yönetici ve tüm üyelerine özgürlük, mutluluk, sağlık ve güzellikleri yaşayacakları yarınlara vesile olması ile herkesin bayramını kutluyor sevgiler sunuyorum.

07.08.2013
Mustafa Akten
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.