Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.08.13, 12:07   #3
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Madalyalı Teröristler!.. | Mehmet Türker

Cevap: Madalyalı Teröristler!.. | Mehmet Türker
ordum kaybolmuştur, hükümsüzdür..

Orduyu kaybetmeye çalışanların niçin TSK'nın tümüne ve özellikle rütbeli irili ufaklı subay ve astsubaylarına hınçları ve kinleri vardır?

1-Son 11 yıl hariç TSK'ya irtica ve gericiler ve dinciler bir türlü sızamamış etkin olamamışlardır.

2-TSK mensubu olan subaylar her vesile ile Atatürk'ün askerleriyiz demektedir.

3-TSK mensubu subay ve astsubaylar özel hayatlarını dünya medeni ülkelerinin yaşam biçimine endekslemiş ve medeni ölçüler içinde yaşarlar.

4-İrtica ve gericilik ile mücadele asli görevleri arasındadır, Atatürk'ün askeri olmaları, irtica ve gericiliğe karşı durumdan vazife çıkarmalarını gerektirir onlarda bunu yaparlar.

5-Özel günlerde Atatürk anıt mezarına giden subaylar ve astsubaylar bazılarının algıladığı gibi sap gibi durmaz derin huşu ile askeri olduğu atasını selamlar.

6-TSK subayları atalarının Ey Türk Gençliği diye başlayan veciz ve tarihe geçmiş ender edebiyat dili metin içeriğine gönülden bağlıdırlar.

7-Cumhuriyeti korumak ve kollamak onların asli vazifesidir. 35. madde olsa ne olur? Olmasa ne olur?


8-TSK'nın yaptığı 1960 devrimi ve diğer muhtıra ve müdahaleler acaba fantezi olsun, iş olsun diyemi yapılmıştır? (12 Eylül 1980) muaf tutuyorum. Cumhuriyet ve Atatürk ilkelerinden sapıldığı için!

Militarist olmayanlar, darbeci olmayanlar, darbecileri kınayanlar, darbelere davetiye çıkarmazlar.

Darbeye davetiye çıkaran AKP hükümetidir onun sultasında olan Silivri güya mahkemesi ve 5 Agustos kararlarıdır. Bu kararlar darbeye davetiye değilmidir?

Bu hükümet mal olsa inanın şimdiye kadar pazarda sermayesinden aşağı çoktan satmıştım. Ordu kaybolmaz, kaybolsa bile, tüm irtica ehli ve dinci olanları bulanlara kurban edilmek üzere muştuluk veririm.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.