Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.08.13, 14:00   #44
Şahinoğlu
Üye

Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 132
Aldığı Teşekkür: 617
Rep Derecesi : Şahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Seytan
Standart Cevap: Siyasi Görüşünüze Ne Kadar Bağlısınız?

Bağlıyım; bağnaz değilim. Gelişime ve değişime açığım; esnek çalışma saatlerine uygunum.

Ne var ki görüşümü temsil edebilecek kâbiliyette bir siyasi parti göremiyorum etrafta. "Bir yaklaşık sonuç" dediğin bile ayrı telden çalıyor. Sıkıntı da tam olarak burada başlıyor zaten... Bu durumun bana özgü olduğunu düşünür dururdum. Hiç de yalnız değilmişim. Gezi direnişinde görüldüğü üzere oldukça da kalabalığız. Gezi ruhu, siyasi partileri bir sonuç çıkartmaya yöneltir diye umutlanmıştım açıkçası. Ancak görülen o ki, en "mesaj alınmıştır" diyeni bile hiçbir şey anlamamış olaydan. Kaldık yine el elde, baş başta... Muktedirinden muhalefetine rezil bir ülke olur mu? Olur.

Neyse ki bilinçli gençler var. İyi ki de varlar. Onlara güvenim tam. Umutlarımı taze tutmaya yardımcı olukları için hepsine minnettârım.
Şahinoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Şahinoğlu'in Mesajına Teşekkür Etti.