Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.08.13, 20:54   #4
Matmazel~
Patron

Matmazel~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 2
Aldığı Teşekkür: 130
Rep Derecesi : Matmazel~ Karimasını arttırmak için doğru yerdeMatmazel~ Karimasını arttırmak için doğru yerdeMatmazel~ Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Acimasiz
Standart Cevap: Merhaba (Matmazel~)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Inatci Mesajı göster
Hoş geldin Matmazel,umarım iyi vakit geçirirsin.Şahsen bengeleli fazla olmamasına rağmen sıcak ortamı sayesinde burayı çok sevdim
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster
Hoş geldin en küçüğümüz Matmazel...

Forumumuzu bir gez, dolaş hele.

Burada sıkılınılmayacağını göreceksin

Ortamı gerçekten sıcak ama bazı forumlar çok boş oluyor yani demek istediğim kopyala yapıştır konular çok oluyor vs. yada gereksiz bölümler yada hiç üye olmuyo veya üye çok olup giriş yapan olmuyo ... Bi kaç canlı görsem yeter En küçüğü mü çok ayıp Bana çok aldırmayın birazcık zombi,deli,sevecen,yerinde duramayan,sıcak kanlı,azcık kuduruk , kafadan çatlak , akıl küpü , bal peteği , birazcık yakışıklı birazcık deli dolu , genelde oturmasını kalkmasını bilen edepli bi kızdırım Lafımı kırk kere düşünür on kere okur yirmi kez sonucunu düşünür öyle derim haaa bu arada şakalarımda çok fenadır bu arada Bazı düzgün olmayan , yoldan çıkmışlara çok fena lafda sokarım yani dil birazcık uzun Ama ablaya abiye amcaya hep saygı vardır Neyse bu kadar anlatmak yeter taliplerim gelebilir Aynı evlenme programlarındaki kadınlara benzedim.Bilmem nerden katılıyorum yaşım şu , bunu şunu yapmayı severim şöyle şöyle erkekleri bekliyorum der gibi Neyse Hoşbuldum,katlanabilirsiniz umarım bana

11 Eylül 2012

Benimle gelir misin uzaklara ?

Matmazel~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz Matmazel~'in Mesajına Teşekkür Etti.