Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.08.13, 21:50   #11
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131111
Aldığı Teşekkür: 42538
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Merhaba (Matmazel~)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster
Hoş geldin en küçüğümüz Matmazel...

Forumumuzu bir gez, dolaş hele.

Burada sıkılınılmayacağını göreceksin
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Matmazel~ Mesajı göster
Hoşbuldum
Ama kıskanmadım hiç
Alıntı:
Bana çok aldırmayın birazcık zombi,deli,sevecen,yerinde duramayan,sıcak kanlı,azcık kuduruk , kafadan çatlak , akıl küpü , bal peteği , birazcık yakışıklı

Nedense biraz düsündürdü.

En sonunda bile diyorki, birazcik yakisikliymis?, Sonrada Avatarina asik olmus-musta, hiiiiiiicte Kiskanmamis yani.

Iyiki yani Avatar ararken, kendi Resimlerimden baska, simdiye kadar tek bir Avatara müsade vermisim.

Eeee bu kadar anlatmaya baslamissinda, birde Memleketini bari söylemis olsaydin?.

Suraya yeni gelmiste, hemen Avatarinin üstüne Patron ismini istediginide gözden düsürmedik yani.

Ähäm surada oldugum Cevrede, Patronlar üzerine ne düsündügümüzü surada hiiiiic anlatmiyayim simdi, yoksa Topuklu ayakkabilarinida cikartip, kacarsin yaniiiiii.

Hadi neyse, bu kadar Laftan sonra, Hosgeldinide esirgemeyeyim simdi.

"Dogru yahu" Memleket neresi?, Klavyene baktugumda, Türkiyenin bir Kösesinden geldigini söyliyebileceyum?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.