Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.08.13, 13:03   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Kriz Yaratmadan Yeni Krizlere Yol AçmadanKRİZ YARATMADAN YENİ KRİZLERE YOL AÇMADAN


“Gezi Direnişi” ile yükselen morallerimiz 5 Agustos Silivri kararları ile tepe taklak oldu.


Türkiye cumhuriyeti devleti hala seçimlerini anti demokratik üsul ve esaslar ile yapıyor temsilde adalet gözetilen bir durum ortaya çıkmıyor, birine verilen oy bir diğerinin oy hanesine yazılarak anti demokratik parlemento oluşumu bu günkü dağılım gibi karşımıza çıkıyor.


Bir sonbahar sendromundan bahsediliyor.. Sendrom dendiğinde bir hastalık ifadesi ortaya çıkıyor ki, evet altını çizmek gerekirse, basiretsizlik, öngörüsüzlük Türk milletinin içindeki bazı kesimlere sosyolojik olarak sirayet etmişse, hastalığın tedavisi gerekir.


Kurtuluş savaşındaki şahlanış ve milli duygular bu gün üzülerek ifade etmek gerekirse Akp'ye oydaş olmuş, bilerek oy veren omurgasızların yanında eğitimsiz ve basiretsiz, dini, ulvi duyguları istismar edilmişlerin varlığı, yoksulluğu ve cehaleti siyasetlerine oy kazandırıcı makenizma gibi işlenen, beyni yıkanan zavallı Akp oydaşları, çıkarcılar, siyasi hacı yatmazlar, Türkiye'yi rant alanı haline çeviren Akp işbitiricileri el ele vererek Türkiye'nin kuyusunu kazmaya, emperyal ağa babalarına peşkeş çekmeye çalışıyorlar.


Korkarım ki, son baharda olacağı varsayılan yerel, arkasından gelecek genel ve cumhurbaşkanlığı seçimleri yukarda ismini zikrettiğimiz hacı yatmazlar tarafından devletin tüm imkanlarınıda yanlarına alarak seçime girerek kazanmayı yeğleyeceklerdir.


Bu rüzgar böyle eser, bu tırpan böyle biçerse Türkiye cumhuriyeti denilen bir devlet kalmayacak, son pişmanlık fayda vermeyecek, halayık becerildikten sonra kapıya basırık vurmak boşuna olacaktır.


Bize göre çare; Atatürkçü olup değişik isimler altında olan kurumların içinde saf tutanlar, solcular, Atatürk devrimci ve milliyetçileri, merkez sağda olup Atatürk ilke ve devrimlerini sarfınazar etmeyen, vatan millet, bayrak diyen insanlarıda kapsayan, tüm kurumlar, partiler artık bir araya gelmenin, birleşmenin Akp'nin dış destekli mali ve sıtratejik destekli oylarının karşısına blok halinde çıkmanın yolunu vakit geçirmeden bulmalıdır.


1993 yılında bölünmüşlük ve o günkü Türkiye şartlarını bir hatırlayınız ve lütfen irdeleyiniz! Bölünmüşlüğün nelere mal olduğunu anlayınız anlatınız lütfen.Ya birleşin, ya ortak aday çıkarın, ya alan paylaşması yapın. Milli Merkez olarak kurulmuş olan kuruluşuda görmezden gelmeyerek, ben CHP yim ben bilmem kimim bana gelin birleşelim demeden birleşmenin yolunu bulun ve ülkenin üzerinden Akp belasını def edin!


09.09.2013
Mustafa Akten

__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.