Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.08.13, 12:46   #4
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2012
Konular: 419
Mesajlar: 3,718
Ettiği Teşekkür: 18949
Aldığı Teşekkür: 20315
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Mısır, Tayyip’i Korkutuyor!.. | Mehmet Türker

Amerika'nın İsrail'in biraz da AB'nin istekleri doğrultusunda hareket etmedi mi, başına neler geleceğini çok iyi biliyor Zat-ı çokmuhterem..

BOP un gereklerini yerine getirmek zorunda. İleri demokrasi, sandık demokrasinin namusudur gibi palavraları ancak kömürcü-makarnacı grubu, besleme-liboş gazeteciler, yandaş-çıkarcı-iş bitirici şirket sahipleri ve aklını kullanmayan aptal yaratıklar yer ya da yemiş gibi görünüp destek verir...

Herşeye rağmen sandığa gidilse, akepe ye karşı ittifak yapılsa bile sandıkta sonucun değişmeyeceğini düşünüyorum.. Bunlar ( RTE ve tayfası) bir takım koşulları yerine getirmek şartıyla iktidara getirildi.. Ve süreç henüz sona ermedi... Daha değil, hedef 2023 unutmayın.. Bop'un sonunda kendisinin bir kenara itileceğinin hesaplarını yaparak heybeyi dolduruyor..

Onun endişesi, evet Mısır gibi erkenden bir askeri darbe ya da halk darbesi olursa !!


Onun tayfası, etrafı, yakın çevresi de biliyorlar bu durumu. Bu yüzden çekirgeler gibi, asalaklar gibi leş kargaları gibi saldırıp koparıyorlar, talan ediyorlar ülkemin gelir kaynaklarını..

İnönüler, Menderesler, Özallar, Demireller hepsi geldi geçti... Bunlarında devri geçecek. Lakin bunların verdiği hasar maddiyattan çok manevi değerler... Din kisvesi altında milli değerlerimizi yerle bir ettiler.. Onurlu devletin yerini şamar oğlanı aldı..

Darbe olmaz, karşıyız diyen sosyal demokratlar ve sözümona milliyetçiler rahat olunun.. Orduda tasfiye edildiğine göre darbe de olmaz.. Sayeniz de halk ayaklanması hiçç olmaz..(Bana Gezi demeyin, Gezi olayları sadece bir protestoydu. Halk ayaklanması için, bakınız Fransız ihtilali ve Kuva-i Milliye hareketleri)


Benim kişisel fikrim; adaletsiz, onursuz, kişisel çıkarcı, baskıcı ve yalancı bir iktidar hangi yolla olursa olsun iktidardan düşürülürse; adalettir, mübahtır..

Yok efendim ülke 20 yıl geriye gidermiş.. Gitmez efendim.. Asıl hedefleri olan 2023 leri görürseler oturup ağlayın derim...
Geri gitmeyi o zaman görürsünüz siz.. Ha tabi şartlardan gocunmazsanız...

Ne türlü olursa olsun darbe ya da halk ayaklanması, Gazi Paşa'nın getirdiği demokrasiye tersmiş hazımsızlıkmış, falanmış filanmış... Bu sözleri ancak vatan hainleri tarafından telaffuz edilebilir kanımca..

Hem damarlarında asil kan olacak, hem dağlarında pkk bayrağı dalgalanırken ses çıkarmayacaksın, he?? Baştakiler, sadece bakanların başı değil, devletin başının çocuğu(kları) yedi sülalesi bu devletin-milletin sırtından palazlanacak, gemicikler şirketler alınıp açılacak, sesini çıkarmayacan he??

Saymakla biter mi ? ne liman bıraktılar, ne fabrika (tekel-rakı) ne iletişim(telekom) ne termik santral (hamitabat) , ne, ne, neeee...

Zarar ediyor denilen bu şirket-işletmelerin, o zaman ki satış rakamları ile satıldığı tarihlerde bankalarda bulunan mevduatlarını ve şuan ki değerlerini bir araştırıp bulabilseniz keşke.... Talanın boyutlarını azıcık anlayabilirsiniz belki...

Kendi çocuklarından torun sahibi olamayanlar, milletin yatak odalarına girip 3 çocuk demeyi biliyorlar..

Bunlar hem arsız, hem talancı hem riyakar hem sahtekar...

Hem de vatan haini!!


__________________

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.